Hmm. Jamaika tuli eile külla ja tõi mulle Flavast mingit kala. Noh, ikka terve kala, kenaste küpsetatud, laiutas üksinda pappkarbis oma marineeringus, ning teise karbiga sain värsket salatit. ja topsiga kalasuppi sain ka. Huvitav, ta vist ei tea, et meitel on neljapäev kalapäev. Igatahes kõik oli mykke bro ning õhtu avastuste hulka kuulus jamaikalaste komme kalapead süüa. Et kalaaju pidi hirmsasti intelligentseks tegema. Eee, whatever makes their day, onju.
Pühapäevast ja tümakast nii palju, et õhtu lõpuks kärutas Jamaika kõige oma palaviku ja batsilludega maja ette, käsutas mind oma tuppa, kontrollis muusikatuba - uks lahti, muss üürgab, kedagi toas ei ole - ning läks alumisele korrusele gruusialaste ukse taha lammutama. Egas mina tänu valjule muusikale ei kuulnud, mis täpselt toimus, kuulsin lausekatkeid nagu 'if she's got a problem, i've got a problem' jne. Ühesõnga, uks hästi toidetud must mees tegi paari lausega tervele toatäiele pilves ja purjus pussakatele selgeks, et asjad nii ei käi. Ja siiamaani on asi mõistuse piirides olnud. Muss keerati maha, ja läbuloomad kilkasid ja toimetasid oma asju ilma mussita edasi.
Tahaksin varsti teha majakaaslastega väikse koosoleku, aga seda ilmselt peale seda, kui gruusia delegatsioon homme välja kolib. Sest kõik on jubesassis. Ja kisub räpaseks. Tahaks majakaaslastega teha kokkuleppe, et me kas koristame ise oma maja graafikuga või me maksame 20 naela nädalas kamba peale ja meile tuleb usin koristaja.
Nii. Otseloomulikult ei saa ma üle ega ümber oma hambavalust. Püha müristus. Ma ei mäleta, et mul oleks üldse kunagi mingisugune valu nii tugev olnud (välja arvatud migreen, eks, aga see ei loe), et ma pean keset ööd valuvaigisteid võtma, sest ma ei saa valu tõttu magada. Jah, ju ma vist hakkan suureks saama, kui tarkusehambad sellise valuga kasvavad. Tegelikult küll ainult üks. Aga ige on täiega paistes, hea, et hambaid üldse kokku panna saan, neelata on nagu angiiniga ning ninanuuskamine käib igemest selliselt läbi, et ma viiest korrast neljal jätan nuuskamata.
Nii, kui ma selle siis nüüd hinge pealt ära saanud olen, võib hakata heade asjade sissekandele mõtlema. =)
Pühapäevast ja tümakast nii palju, et õhtu lõpuks kärutas Jamaika kõige oma palaviku ja batsilludega maja ette, käsutas mind oma tuppa, kontrollis muusikatuba - uks lahti, muss üürgab, kedagi toas ei ole - ning läks alumisele korrusele gruusialaste ukse taha lammutama. Egas mina tänu valjule muusikale ei kuulnud, mis täpselt toimus, kuulsin lausekatkeid nagu 'if she's got a problem, i've got a problem' jne. Ühesõnga, uks hästi toidetud must mees tegi paari lausega tervele toatäiele pilves ja purjus pussakatele selgeks, et asjad nii ei käi. Ja siiamaani on asi mõistuse piirides olnud. Muss keerati maha, ja läbuloomad kilkasid ja toimetasid oma asju ilma mussita edasi.
Tahaksin varsti teha majakaaslastega väikse koosoleku, aga seda ilmselt peale seda, kui gruusia delegatsioon homme välja kolib. Sest kõik on jubesassis. Ja kisub räpaseks. Tahaks majakaaslastega teha kokkuleppe, et me kas koristame ise oma maja graafikuga või me maksame 20 naela nädalas kamba peale ja meile tuleb usin koristaja.
Nii. Otseloomulikult ei saa ma üle ega ümber oma hambavalust. Püha müristus. Ma ei mäleta, et mul oleks üldse kunagi mingisugune valu nii tugev olnud (välja arvatud migreen, eks, aga see ei loe), et ma pean keset ööd valuvaigisteid võtma, sest ma ei saa valu tõttu magada. Jah, ju ma vist hakkan suureks saama, kui tarkusehambad sellise valuga kasvavad. Tegelikult küll ainult üks. Aga ige on täiega paistes, hea, et hambaid üldse kokku panna saan, neelata on nagu angiiniga ning ninanuuskamine käib igemest selliselt läbi, et ma viiest korrast neljal jätan nuuskamata.
Nii, kui ma selle siis nüüd hinge pealt ära saanud olen, võib hakata heade asjade sissekandele mõtlema. =)
1 kommentaar:
There there... (pai).
Kas sa viskit oled proovinud? Ilmselt jah... Kuid kui esmaspäevane Bank Holiday ümber on, siis saja esimese dentisti uksest sisse ja lase teha, mis vaja... Sest igasugune valu on out... Üllatus, eks?
Ja ma olen su ema näinud nüüd mitu korda koolis.:)
Kalli!
Üks lumikelluke ka sulle sinna kirjusse pesasse!
Liina
Postita kommentaar