Kella kuue ajal eile õhtul helistasin uuesti sinna hädaabinumbrile (hambaravi hädaabi), peale hullult pikka ooteaega, suhteliselt ebaviisakat tädi, veel ootamist, et nemad mulle tagasi helistaks, tiriseski mu telefon ja teiselt poolt pakuti mulle emergency appointment'i kl 20.15 Kings College Hopsitalis. Noh, nii info mõttes, et see asub süüügaval Lõuna-Londonis. Ja and helistasid mulle 5 mintsa enne seitset. Ma jooksin. Ma sõna otseses mõttes silkasin nii, et hing kinni. Elephant and Castle metroopeatusest püüdsin omale takso (jaa, niimoodi elegantselt viibutasin kätt ja suur must tagurpidi lahti käiva uksega must inglise takso keeras tee äärde) ja lahke taksojuht andis aga gaasi, et mind õigeks ajaks arsti juurde saada. Teate, see suur must takso ei ole üldse nii kallis, kui mina olen kogu aeg arvanud. Päris pikk maa sai sõidetud ja aint 10 naela läks.
Igatahes. Vastu mind võeti, arstid olid niiiii toredad, missest, et nad töötasid riigipühal ja reede õhtul. Mingisugune infektsioon olevat mul, puhastasid ja andsid mulle antibiootikumid ja süstlamoodi vidinad, et pean ise kodus 6-7 korda päevas kuuma soolveega puhastama. Valus on ikka ja paistes ka, aga niimoodi teravalt ja painavalt ei valuta enam. Magasin näiteks ilma valuvagistiteta. Ja banaanisöömine oli täna hommikul oluliselt edukam kui eile. :D
Nagu näha, siis kui kodus on nett käepärast, tulevad kogu aeg miskid naljakad ja pisut mõttetud sissekanded. Noh, ma millegipärast kujutan ette, et minu hambavalu ei ole lähe peale Liblika vist kellelegi korda, irw. No võibolla siis Pipmyndile ka ja nii, aga nii üldises plaanis. Noh, mis seals ikka.
Ostsin paar päeva tagasi omale suurt valget paberit. Noh, egas ta nüüd nii suur ka ei ole, aga ma siin Wood Greeni kandis pole veel kunstitarvete poodi kohanud ja nii peangi A2 leppima soovitud A1 asemel. Mõte on, joonistada tahaks. Tegelikult on neid mõtteid suisa mitu. :)
Varsti siis tööle, niuksti.
Igatahes. Vastu mind võeti, arstid olid niiiii toredad, missest, et nad töötasid riigipühal ja reede õhtul. Mingisugune infektsioon olevat mul, puhastasid ja andsid mulle antibiootikumid ja süstlamoodi vidinad, et pean ise kodus 6-7 korda päevas kuuma soolveega puhastama. Valus on ikka ja paistes ka, aga niimoodi teravalt ja painavalt ei valuta enam. Magasin näiteks ilma valuvagistiteta. Ja banaanisöömine oli täna hommikul oluliselt edukam kui eile. :D
Nagu näha, siis kui kodus on nett käepärast, tulevad kogu aeg miskid naljakad ja pisut mõttetud sissekanded. Noh, ma millegipärast kujutan ette, et minu hambavalu ei ole lähe peale Liblika vist kellelegi korda, irw. No võibolla siis Pipmyndile ka ja nii, aga nii üldises plaanis. Noh, mis seals ikka.
Ostsin paar päeva tagasi omale suurt valget paberit. Noh, egas ta nüüd nii suur ka ei ole, aga ma siin Wood Greeni kandis pole veel kunstitarvete poodi kohanud ja nii peangi A2 leppima soovitud A1 asemel. Mõte on, joonistada tahaks. Tegelikult on neid mõtteid suisa mitu. :)
Varsti siis tööle, niuksti.
1 kommentaar:
hambaravi www.kliinik32.ee
Postita kommentaar