esmaspäev, 12. november 2007

Tra

Mul oli eile aastap2ev. Esimene. Ja ma unustasin selle 2ra. Aga Rochelle unustas ka, nii et mul on siis veidi parem. Me oleme sellest juba tykk aega r22kinud. Eelmisel aastal 11ndal novembril oli mul yheotsapilet Londonisse.
.
Stuudioseiklusi. Tegime Egiptuse k6ndi ja saiidit ja veidi koreot ja improt niisama. Kysisin neilt luba j2rgmise tunni soojenduseks mingist suvalist mussi kasutada. k6ik olid r66msalt n6us. Loodavad vist diskot, irw, aga seda nad ka ei saa. Tahan hoopis Spooks'i 'Ancient sea' j2rgi teha. =) Yritasin youtube'st teie jaoks videot ka leida, aga eba6nnestunult. Igatahes. peale tundi kutsus juhataha mind oma kabinetti (mina juba m6tlesin, et isver, mis nyyd lahti). Aga ytles hoopis, et 'Your teaching has got much better, your class structure is different and much better and it seems more interesting now, well done!' ja kallistas.
Soca tunnis uhasime terve tunni ja kui tegime joogalaadseid venitusharjutusi, k2is minul k2si ilma m6tlemata volyyminupu peale ja supsti keerasin vaiksemaks. 6petaja viskas mulle kyll veidi imeliku pilgu, hkhmm. Huvitav kyll, miks? Noh, ma ju ei kuulnud ja on ju oluline kuulata. P2rast l2ksin muidugi vabandama, sest see polnud ju minu klass ja pole minu otsustada see muusikavolyym. Teiste 6pilaste ees vabandasin ka. Anti andeks. =)
.
.
Ja l6petuseks ei r22gi ma teile j2llegi valutavast kurgust ja ligihiilivast k8hast, mille jaoks ma suvalisest hindussiputkast hirmkallist mett ostsin, sest pidades silmas minu arsti veendumust, olen ma ju t2iesti terve.

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Kahtlaselt tuttav on see kuupäev! :)

Mäletan, kuidas sinuga sai veidi Londonis trehvatud aasta tagasi - olin esimene külaline Eestist, kuigi, tõele au andes, sattusime lihtsalt ajaliselt samasse kanti. Sa olid parasjagu tööjahil, käisid perekondadel külas, mina kolasin niisama ringi.

Nüüd sel aastal juunis kokku lõpuks ei saanudki, kohe kuidagi ei klappinud meie plaanid. Peab jääma lootma, et ehk järgmisel korral näkkab paremini!