reede, 30. november 2007

Meet J-Lo

Vot sellise autoga s6idutati mind esimesel kohtingul.


2 kommentaari:

Vaiko ütles ...

WoW :P
Aga kuidas kohting läks?

Anonüümne ütles ...

Hehe. Opel ju kõigest.