Smaragdide tants ehk elu suurlinna ääremail
reede, 30. november 2007
Meet J-Lo
Vot sellise autoga s6idutati mind esimesel kohtingul.
2 kommentaari:
Vaiko
ütles ...
WoW :P
Aga kuidas kohting läks?
06 detsember, 2007 07:35
Anonüümne ütles ...
Hehe. Opel ju kõigest.
16 detsember, 2007 03:50
Postita kommentaar
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
2 kommentaari:
WoW :P
Aga kuidas kohting läks?
Hehe. Opel ju kõigest.
Postita kommentaar