neljapäev, 29. november 2007

Sissekanne endale

Et enne maales6itu k2isin esmasp2eva 6htul tantsu6petajaga s88mas (Angelis, Tyrgi kohvikus). Pole enam ammu n2inud-k2inud. V2ga tore oli, aga t2nu yhele teisele inimesele n2gin ma tantsu6petajas uut kylge, mida enne nagu ei osanud m2rgata. Pigem halba kylge. Aga inimesed on erinevad ja nagunii on kogu meie suhtlus vaid harvad 6htus88gid. Ja trennis mind nagunii ei huvita, milline iseloom tal eraelus on.
.
Pyhap2eval sain Kay k2est raha ja selle asemel, et lennelda panka, raha Eesti arvele panna, maksta 6ppelaenu ja osta Eestis6idu piletid, l2ksin mina hoopis poodi ja ostsin omale talvesaapad, mytsi, salli ja k6rvar6ngad. Aga sain juba uue kursuse eest ka raha k2tte, nii et nyyd seisab asi vaid sinna spetsi panka minemises. Khmm.
Ja maal oli tore. K2isime metsas ja ninnutasime kasse ja j6ime kohvi ja tegime pilte ja s6itsime ringi ja istusime pool 6htut pubis ning vangutasime maaelu ja noolem2ngu yle pead. Ait2h, neiu Murakas!
.
Ma ei tea, miks, aga kuidagi kergelt rusuv on olla t2na hommikul.

1 kommentaar:

MariMurakas ütles ...

Palun, palun, võib teine kordki :)