27 veebruar 2007 kirjuta Murakas niimoodi:
.
.... T2na k2isin veel E. kooli juures jalutamas. Yles m2ge m88da pori ja juuri. Oleks kummikud jalas olnud, oleks nalja saanud. Kuna mu jalavarjudeks tossud osutusid, siis hoidsin end pigem tagasi ja p2ris pori sisse hyppama ei l2inud. Aga tegelikult oli v2ga lahe.
Kunagi viin Tikri ja Iirise ka sinna :) .....
Kunagi viin Tikri ja Iirise ka sinna :) .....
.
Mis m6ttes sa mind siis sinna ei viinud?=P
1 kommentaar:
Näh.. appikene, veebuaris tehtud lubadused peavad ka veel meeles olema siis v? :P .. No tglt, oleks võinud ju minna jah, aga E. ei käi enam seal koolis ning sinna saamine oleks keeruline olnud, sest tegu privaat kooliga ja seal enne, kui sind parklasse sisse lastakse, küsitakse, et kes ja mis sa oled jne.
... Pealegi on ka see koht mäe tipus suht ning oleks ka seal udune olnud, nagu leith hillilgi.
... Pealegi said sa mu meelest pori ja juuri nii et vähe polnud :D
Postita kommentaar