laupäev, 10. november 2007

Eee...

Ma ei tahaks nyyd otseselt 2ra s6nuda v6i nii, aga v6ib juhtuda, et mul on ka t2na 6htul kohting. Kolmanda inimesega. Hkhmm. V2gagi huvitav. Mina ei tea, kust nad tulevad. Elu nagu filmis, noh.

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Elu ongi film! Ja lõpu(k)s on huvitav tiitrites vaadata, kes mida selles filmis tegi... Kes olid peategelased, kes toimetaja, kes operaator, kes kõrvaltegelased, kas kaskadööre oli, mitu minutit film kestis... jaaa nii edasi.
Kalli!