esmaspäev, 12. november 2007

Oli

Kahtlemata oli kohting. Kuigi kohutavalt igav. Einoh, v2ga tore jorss oli iseenesest, aga noh, igavav6itu teine. Ja nyyd siis ka minu panus Vassilissa ja Piia&Nadja tavalisse rubriiki 'Sada Vakka Idiootseid Juhtumisi'. Istun jorsiga 6ues pingil ja muu igava jutu hulgas uurib jorss korraga, et kas see asi mu p6se peal on synnim2rk. Mina vahin natuke aega tyhja pilguga enda ette, m6tlen ja ytlen siis, et misasi see mu p6se peal siis veel olla saab? (Noh, mul on vasaku p6sesarna peal synnim2rk, eksole). Noh, et see n2eb v2lja nagu sinikas v6i et nagu keegi oleks siniseks n2pistanud. Minu yllatus suurenes veelgi ja iseteadlikult p6rutasin, et niimoodi ei saa ju kedagi n2pistada (pidades silmas oma tavalist pruuni synnim2rki, eks). Koju j6udes t2nasin muidugi jumalat, et too jorss mulle huvi ei pakkunud, sest peeglisse vaadates hakkasin igatahes suure h22lega naerma. K2isime enne Aleksi ja Evelyga Thamesi p6hjas kolamas m66na ajal ja ilmselgelt olin ma oma n2o 2ra m2kerdanud just vasaku p6se pealt ning jah, see n2gi t6epoolest v2lja nagu sinikas. =D
Tavalise laksuna k2isime eile Rumbas, nii ebatavalise detailina tulid v2lja ka Evely ja Londonit v2isav Aleks oma neiuga. Ajee! Minu neljap2evane kohting oli ka v2ljas, tuli mind isegi nillima, mille peale mina minema jooksin. Aga muidu sai ilgelt tantsu vihutud (nagu tavaliselt) ja megalt m6nus oli vahelduseks pidu panna inimesega, kes OSKAB pidu panna (pidades silmas Evelyt), sest Rochelle tuleb ja tantsib sinuga meelsasti, aga ta ei ole... Noh, peoloom. Eile oli k6ik see crew v2ljas, kes tantsup6randast poole h6ivavad ja siis ykstest igasuguste nippidega yle trumbata yritavad. Nii et vaatamist jagus.
Iiiigatahes. R22kisin t2na emmega, tore oli. =) Ma tean kyll, et ma olen piisavalt vana, et peaksin juba 'ema' ytlema v6i nii, aga ma ei taha. =D
Ja nyyd ma pesen pesu ja lasen k6ikidel tubadel jube sassis olla, sest ma yldse ei viitsi 2ra koristada. K88k on sassis, minu tuba on JUBE sassis (eilsest saati on p6rand t2is juuksevidinaid, k6rvar6ngaid, kaelaehteid, riideid, voodipesu pessu panemise tulemusena on ka tekk ja padjad k2nkras maas) , elutuba on veidi sassis. Noh, ma olen arenenud, eksole, minu tuba on ALATI korras (Liisu, sina kyll ei usuks, et mina seal toas elan;)) ja jagatavatel pindadel ma ei lase kunagi segadust tekkida. No vot siis.
Yhes6naga, varsti peaks minema dushi alla (ei viitsi), siis veidi poodidesse kolama (yldse ei viitsi ja tegelikult pole ju absoluutselt raha) ja siis peaks veel tundi ka ette valmistama. Sain eelmine kord koreoga yhele poole, nii et ma nyyd ei teagi, mis ma nendega teen. Harjutame improt? Eks ma veel m6tlen, ehkki yldse ei viiiiiiiitsi. Homsest olen siis 5 p2eva j2rjest 6htuses vahetuses. Vaatame, kuidas see minu sotsiaalsele elule m6jub. Ja millegip2rast on mul reede6htusele kohtingule tahtmine sms saata, hmmm.

Kommentaare ei ole: