teisipäev, 13. november 2007

Hommik

Pean r66muga nentima, et hirmkallis mesi hindussiputkast on oma t88 teinud. Mu kurk ei ole valus! Muidugi s6in ma seda 88sel arvuti taga istudes pea pool purki 2ra, aga sellegipoolest. Ajee!
Ma olen loobunud vannitoa prygikasti kasutamast. Sest G-l on nimelt komme, et nii kui sa sinna sisse midagi viskad, vahetab ta prygikoti kohe 2ra. No sellisel juhul ei ole minu arvates yldse m6tet prygikasti seal hoida ju. Isegi mingi kahe salvr2tiku p2rast vahetab 2ra. Nii ma siis ei kasutagi seda prygikasti enam. Nagu hullud syymekad tekivad, kui midagi sinna visata julged. K88gi oma on samal ajal okei... No mida iganes.
Ma loodan ennast nii palju nyyd kokku v6tta, et veidi varem uksest v2lja saada ja v2hemalt kahes-kolmes poes saapaid vaadata. Kyll on hea, et ma elan peat2navast kiviviske kaugusel. =)

Kommentaare ei ole: