esmaspäev, 1. oktoober 2007

Joohh

Mul on homme mingisuguse yldjuhatajaga intekas supervisoriks saamise teemal. Paluks k6igil p8ialt hoida. T2nan.
.
K6ik pesu on juba mitmendat p2va resti peal kuivamas ja mul ei ole yldse aega/viitsimist seda sealt 2ra korjata, aga peab ju...
.
Intekas tantsu koha pealt l2ks selles m6ttes h2sti, et koht on olemas, aga mitmetel erinevatel kaalutlustel kavatseme selle homme 2ra 8elda. Turvalilus versus baarit2is India jorsse nt.
.
Minu reedene kohting j2i sujuvalt 2ra.
.
Otsustasime Rochelle'iga, et see n2dal ostame tema tantsukostyymiriide 2ra, otsime yles kohaliku k6hutantsutarvete poe, harjutame/loome koreot, teeme vision boardi, l2hme ramadanil6pu peole, salsapeole, sebime omale mingid permanent bloke'id (soovitatavalt tall, dark and hadsome, hkhmm, autoga, brilliant lovers, caring, tender, fit, loyal, marvellous dancers etc), tema 6petab laup2eval workshoppi ja mina l2hen elustrummariga workshopile (ehk kuidas tantsida nii, et jutustad lugu ja p2ristrummar p6ristab sulle vidinaid puusan6ksude jaoks, nii 2ge) + dance halli tund. Nii et meil on see n2dal p2ris palju vaja 2ra teha. Et p6him6tteliselt tahaks ju kokata ja dushi ning isegi paar unetundi... Noh jah, ega k6ike head ka ei saa. =D V6io v6ibolla saab ka, aga pingutama peab. =P
.
To Murakas: Ma siis helistan sulle mingi hetk, kui sa vaeseke krediiditu oled. ;)
To Vassilissa: Mwah! Hang on there!

4 kommentaari:

piiiia ütles ...

igaks juhuks hoian ka pöialt.

Anonüümne ütles ...

Mwahh sulle endale :) ja eks ma katsun edasi hängida!
Ja hoian oma pöidlaid, varbaid ja muid jäsemeid, et läheks nagu vaja!

sapphic ütles ...

ohk... nii vana ja....endiselt leiab aega... oeh.... v2kk killu v2kk v2kkk....tule kohe koju, paneme sulle m6istuse tagasi p2he. musimusi.:D

Anonüümne ütles ...

Usin mesilane oled:) Ja loomulikult hoian pöidlaid! Samas soovitan soojalt sul sooja teki alla pugeda vahepeal pärast sooja dušši - nii jõuab ka muid tegemisi rohkem teha.;) Aga vinged olete, et endale nö jalad alla seate - kaua siis seal kõhutantsumaailmas niisama ikka vibreerida, eks? Kõike parimat!