reede, 28. september 2007

Planet Egypt

Eile k2isin ome teisel Planet Egytpil. Asjatundmatutele infoks, et Planet Egypt on Londonisisene suur k6hutantsupidu, kus igasugu tantsijad - profid ja algajad - esinevad. Eile oli Ramzyde 6htu. Edasine jutt l2heb korda vist ainult Maarikale. =P Hossam Ramzy (mees, kes on tootnud ja toodab j2tkuvalt suurtes kogustes kohutavalt head k6hutantsumuusikat, eriti igasuguseid trummilugusid) t8llerdas ringi, m2ngis mingit trummi, viskas nalja, kiusas Serenat (trummi impro ajal j2ttis m2ngimise lihtsalt katki, muig) ja j2ttis endast lihtsalt v2ga l6busa mulje. K6ik esinejad olid Ramzyde 6pilased. Serena (Hossami naine) on tehniliselt v2ga hea - hip work on selline, nagu minu arvates peab yks 6ige hip work olema (arvestades minu meeletut kriitilisust k6ige suhtes), aga k6ik muu... Ta on ilmselt hea 6petaja, sest ta 6pilased olid v2ga head, aga esineja see naine ei ole. T2iesti raudkindel kiipsmailing, mitte mingit publikuga suhtlemist, absoluutselt polnud sydant asjal sees ja seda oli v2ga tunda. K6ik kostyymid olid ka yhe tegumoega, irw, ainult erinevat v2rvi. =P Aga muidu oli k6ik v2ga 2ge, missest, et ma olin jube v2sinud ja osa ajast tukkusin Rochelle'i p6lve otsas.
Kuna k6ik v2hegi L6una pool asuvad maad ei tunnista kellaaegu, siis kasutasime meeletult pikka ooteaega kasulikult 2ra - nimelt valisime oma duole (mis tulevikus v6ib vabalt suureneda sobiva tantsija leidmisel) nime 2ra - Amunet. Egiptuse naisenimi, t6lkes mythical goddess of mystery. Ja esimene koreo areneb vaikselt. Homme l2hen/l2heme yhte restot idasse vaatama, kus v6ibolla juba j2rgmisest laup2evast esinema hakkame. Ette h6isata ei taha neid l6unamaa inimesi arvestades. Irooniline on muidugi see, et Rochelle'l pole kostyymi, hkhmm, aga ta tuleb varsti siia, et minu seeliku pealt l6ige v6tta. Ajee!
.
Vaatame, kuidas saatus minu vastu meelestatud on, kas t2na on kohting tall, dark and handsome'ga v6i mitte. No kuluks 2ra kyll. ;)
.
T88 suhtes nii palju, et oli juhatajaga v2ike vestlus teemal 'Iiris supervisoriks', mis aga teisip2evase seisuga on sinnasamma ka j22nud. Kui j2rgmine n2dal midagi ei muutu, annan lahkumisavalduse. Kuu ajaga ikka midagi leian.

Kommentaare ei ole: