kolmapäev, 31. oktoober 2007

Jalaga makku

Haigusele siis.
Minu hommikune dilemma teemal t88leminemine v6i koju j22mine (sest mida sa seal palavikuga ikka rygad, eks) lahendus ideaalselt - t88le j6udes selgus, et kuiv6rd ma olen see n2dal juba supervisorite graafikus, siis mind t2naseks enam tavalisse graafikusse t88le pandud ei olnud. Nad muidugi oleksid mulle kohe t88 tekitanud kellegi teise koju saatmisega, aga ma hakkasin k2tega vehkima ning nigela tervise yle kurtma ning nad lubasid mul lahkelt koju tagasi komberdada. Kuiv6rd ma j22n palavikku iga kahe n2dala tagant, siis ma otsustasin, et ma ju ometi ei saa kogu aeg neid apteegi kylmetusrohte juua, sest mu immuunsysteem sureb p2ris 2ra muidu. Jah, hommikul ma seda siiski tegin, sest ma pidin ju t88le minema, sest ma alles eelmine n2dal j2in haigusega koju. Iiiigatahes. Tulin koju ja haarasin haiguseh2rjal sarvist. M22risin Vietnami salviga sisse jalad ja kurgu, otsisin yles ema kootud (roosad) villased sokid, sidusin salli ymber kaela, panin selga k6rge kaelusega dressika ning k6ige otsa ema kootud (roosa) kapuutsiga vesti. Ostsin poest 12 apelsini ja sidrunit - C vitamiin ja puha. Samuti otsisin yles Eesti yrditeed - hetkel t6mbab raudrohutee k88gis. P2rast teen ema aiast korjatud piparmyndist teed mee ja sidruniga. Ja tra ma tahaks n2ha, kui see haigus minema ei l2he!
.
EDIT: Irooniline on see, et ma ei ole kunagi kergesti haigestuv olnud. Alati terve laps, mingi aastas korra, maksimaalset kaks haige. V6ibolla see kllima siin on teine... Kui te arvate, et Eesti kliima on niiske, tulge Londonisse ja siis saate aru, mida t2hendab niiske kliima.
.
EDIT 2: Raudrohutee in ILGELT r6ve!

Kommentaare ei ole: