T6isasi, mille ma eelmises postituses mainimata j2tsin, et kui juhataja mulle ytles, et nad mind valisid supervisori kohale, oli see, et ta lisas ka, et mul on attitude problem. Viisakalt v2ljenduda yritades s6nastas ta seda nii, et sometimes you're too confident. Et ma pean rohkem oma s6nu valima, muidu keeran inimesed enda vastu. Ma ei tea kyll, kellele ma siis mida 8elnud olen... Mida iganes.
Juhataja ytles, treening hakkab esmasp2evast, aga graafikuid seinal vaadates olin ikka vanas graafkus. Nojah, eks ma homme kysin, aga samas ega keegi ju ei t2psustanud, m i l l i s e s t esmasp2evast jutt k2is, eksole... V6i... Ah ma ei tea. Eks ma homme kysin.
.
Yllatuslikul kombel olen paar 6htut kodus istunud ja isegi mitte Rochelle'iga kokku saanud. Lihtsalt ei viitsi ja v2sinud ja nii. Seevastu eile l2ksime uut klubi avastama. Cameos. Noh, et Rumbas ja Moonlighting'us oleme mitmeid kordi k2inud, et uuriks muid klubisid siis ka. Ja netis oli Cameos'el p2ris head hinnangud, nii et v6tsime siis jalad selga ja panime ajama. Kuiv6rd me saabusime peale kesk88d, maksime sissep22suks 12 naela (h6kk!). Ja mis j2rgnes, ei olnud oma raha v22rt. Peale kesk88d oli klubi peaaegu tyhi, umbes tunni aja p2rast vajus alles mingi mass kohale. Ja siis polnud ka v2ga t2is. Rahvas olid peamiselt (lyhikesed) araablased ja aafriklased. Aafrika ja Kariibide mustade vahel on meeletu vahe, uskuge mind. V6i on Kay minus j22dava psyhhotrauma aafriklaste suhtes tekitanud. Ehkki dance hall ja reggae ja dub ja soca ei ole yldse Aafrika teema, veel v2hem araablaste, nii et mul puudub nagu selge ettekujutus, m i k s nad yleyldse sinna klubisse ronisid. Igatahes. DJ r22kis terve 6htu. TERVE AJA s6na k6ige otsesemas m6ttes. Tyyp pani muusika vahepeal isegi kinni pooleks minutiks ja lihtsalt lobises mingeid jaburdusi mikrisse. K6ik lood r22kis ja laulis kaasa, keeras tymaka maha, et tema h22l kostaks jne. Nii me siis ei saanudki eriti tantsida. Noh, jah. Nii et siiani k6ige igavam klubi88, kus me k2inud oleme. Isegi Bar Rumba yhel kolmap2eva 6htul oma kymne inimesega oli oluliselt 2gedam. Ja dub ning reggae ei ole 88klubi teema - need on kaugelt liiga aeglase biidiga 88klubi jaoks. Yhes6naga - t6eliselt sitt DJ. =D
.
Esialgu oli m6te t2na Moonlighting'usse ka minna, aga kui ma 6htuks 2ra v2sin, siis me ei l2he kuskile. Sest ma olen homme t88l.
.
See on muideks mulle endale ka veidi yllatust tekitav, et ma nii palju v2ljas k2in. Eks tuleb isu t2is k2ia. =)
.
Ahaa. Paari s6naga aafriklaste ja kariiblaste (no ma ei tea paremat/lyhemat s6na Kariibimere saarte inimeste kohta) erinevustest. V2limusest nii palju, et naised on m6lemal pool ilusad ja t2iega bling-blingid. Hetkeseisuga on n8 vormiriietuseks lyhike kleidike, lai v6i kitsas, aga LYHIKE, lai v88 ymber keskkoha, hullult s2delevad k6rge kontsaga kingad v6i need nukusussid. Vahel on retuusid ka kleidi all. V6i siis lyhikesed teksapyksid mingi provokatiivse topiga. Nii et naiste puhul ma ei oska vahet teha. Seevastu meestel saab kyll vahet teha. Kui sul tuleb klubisse tyyp heledate kauboisaabaste, heledate teksade, vestiga, millele on rinna peale s2tendavatest kivikestest skorpion tikitud, siis sa tead kindlalt, et tegu on aafriklasega. T2naval samuti - krokodillinahast saapad/kingad t6siselt pika ninaga ja nii, v2rviline ylikond (kirju v6i lihtsalt erksav2rviline), kaabu - ylesl88dud aafriklane. Ma yleyldse ei urita v2ita, et k6ik aafriklased no nii - kaugeltki mitte. K6ik need hiphopparid ja kotipykste vennad on samuti Aafrika juurtega, aga noh, et .. Noh.. saate aru kyll. =D Mitte ykski tyyp Kariibidelt ei paneks ennast niimoodi riidesse.
Iseloomu koha pealt. Aafriklased on h2sti ranged. Strict inglise keeles. K6ik k2ib rangete reeglite j2rgi. Suhted ja elu ja yldse. Alati peab nende s6nade j2rgi talitama. Kariiblased seevastu on h2sti easy going. Pidu ja pillerkaar ja v2rki. Ehkki ma ei tea, kas aafriklaste naised ka oma meeste p2rast kaklevad. Kustumatu m2lestus jamaikalannast Sharonist, kes r22kis uhkusega sellest, kuidas nad Jamaikal oma meeste p2rast kaklevad. No whatever, aus6na. Ei ole see Skandinaavia kultuur. =D
Ja siis on veel need, kellel on juured mujal, aga ise on siin syndinud. Need inimesed on valge inimese m6tlemisega suuremas osas, v2lja arvatud seksuaalsus ja polygaamia. Ja oma p2ritolu r6hutamiseks on nad jube l2rmakad. Kariibidelt on eriti l2rmakad jamaikalased, eriti naised.
.
K6ike seda juttu ei tasu kulla p2he v6tta, eks. T6en2oliselt ma varsti muudan oma arvamust nii m6neski osas ja minu t2helepanekud ei ole t6en2oliselt mitte kellegi teise t2helepanekud. Kui keegi tahab teha mingeid parandusi v6i midagi lisada, palun olge nii kenad ja tehke seda. =)
.
Igatahes suundun ma varsti dance halli trenni (mida asendab yks neiu, eksole) - ma olen seda terve n2dala oodanud, jeiii! =)
.
Aaa, muide. E, ehk siis minu v2ike korterikaaslane, on mulle nagu natuke v2ikse venna eest. Selle venna, keda mul kunagi olnud pole. Yksik laps, nagu ma olen. Eile 6htul ta n2iteks istus ta terve 6htu minu toas, m2ngisime kaarte, siis ta kammis mu juukseid, tegi soenguid ja v2rke (noh, harjunud naisterahvastega elama.. Ma ise m6tlesin ka, et tegelikult paks ta kuskil garaazis v6i kapoti all mutreid n2ppima, mitte mulle roosasid liblikaid juustesse toppima) ning ysna tihti me niisama m2ngime, kuulame mussi ja nii. Eino t2itsa tore.
.
Ja juukseid v2rvisin ka yksp2ev. Kuulasin aga T6nis M2ge ja m8kerdasin. Tore on endaga aega veeta.
Ja jaanuari kuusse vaatasin pileteid ka, Eestisse. Odav on.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar