pühapäev, 21. oktoober 2007

Kiiksud

Sellest hetkest alates, kui ma n2gin blogides sissekandeid teemal 'Minu 7 veidrust' v6i siis teisis6nu 'V2hetuntud fakte' vms, olen ka tahtnud nendest kirjutada. Mis on aga aega v6tnud kuid ja kuid justnimelt sellep2rast, et ma ei ole siiani teadnud, mida kirjutada. Olen nyyd p2ris pikalt saanud j2rele m6elda ja usun, et paar asja suudan ikka endast v2lja pigistada ka. Mitte, et ma arvaks, et ma olen normaalne v6i nii, aga tead, ise oled oma veidrustega ju nii sina peal, et ei tule nagu selle pealegi, et m6ni teine ei talita niimodi.
.
* Ma olen yhest silmast lyhin2gelik ja teisest kaugn2gelik. Ysna suure vahega. Seet6ttu kannan kontaktl22tse yhes silmas, et suurt kontrasti v2hendada. Ja poolpime olen eluaeg olnud, alles peale laseroppe ja 22 aasta m88dumist suutsid arstid v2lja m6elda selle lihtsa ja geniaalse lahenduse. `
.
* Enamuse ajast k2in ma ringi k6rvaklapid peas ja kuulan muusikat. Selle meile k6igile igap2evase tegevuse erip2raks on see, et ma alati m6ttes tantsin. Eriti kui veel kuskil metroos istun v6i nii, siis tantsin ja v6in ennast t2iesti 2ra unustada v6i tuleb hull inpsiratsioonipuhang ja siis ma koreografeerin igast laulujuppe. Kunagi nt m6ltesin yhele Pussycat Dolls'i laulule drag queenide esinemise v2lja.
.
* Mul on olnud elus kristlase-, roki-, hipi-, peaaegu-pungi-, kunstiinimese-, ja tibiperiood. Ilmselgelt on viimane periood sydamerahuga hetkel kestev.
.
* Mulle ei meeldi magada ettet6mmatud kardinatega. Kohe yldse mitte ja ma olen t6siselt h2iritud, kui nood t6esti juhtuvad ette t6mmatud olema. Mulle meeldib 88sel ja hommikul ja 6htul ja yldse kogu aeg aknast v2lja vaadata. Ja 6htuti magama minnes kustutan tule ning siis t6mban kardinad eest 2ra. Ja ei, p2evavalgus ei sega mu magamist.
.
* Ma ei usu, et seda saaks nyyd v2hetuntud faktiks nimetada, aga mulle meeldib kohutavalt syya. S88mine ei ole lihtsalt elamiseks vajalik tegevus, s88mine on nauding ja omaette protsess. Eriline n6rkus on ilusate toitude vastu ja kahjuks kuuluvad siia alla ka ilusad kokteilid... Jah, toit v6ib v2ga vabalt i l u s olla. =) Oma toidulikul moel, muidugi.
.
* Tantsimise juurde p88rdudes v6iks loetleda stiile, mille edukaks viljelejaks v6iksin ennast pidada ja siis ka neid, mida ma proovinud olen v6i millest midagigigigigi tean. K6hutants on minu tugevaim kylg, v2hem tean Kuuba salsat, dance halli, proovinud olen ja paari asja tean: v6istlustants, hip-hop, India klassikaline tants, urban dance, lockin'n'poppin, LA salsa, krumping, samba, soca, contemporary, igasugused k6hutantsuharud ja Eesti rahvatants siis ka. =D Tahaksin r6hutada, et ma t6esti olen neid asju proovinud ja natukene v6i natuke v2hem teinud, aga ei ole eriti p2dev. =D
.
* Mulle vanasti meeldis syya tehes laulda. =D Kuiv6rd ma ei ela enam yksinda, siis ei harrasta seda enam nii tihti.
.
.
Nii et v6ta v6i j2ta! =P

2 kommentaari:

Vaiko ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.
Vaiko ütles ...

Sa oled so so sweet:D ausõna!