Ma olen kirjutanud mitu sissekannet, st alustanud neid, ning siis tuleb midagi vahele ja mul ei ole aega neid l6petada ja sinna need j22nud ongi.
K6igepealt kirjutasin ma oma kohvis6ltuvusest. Kuidas ma ei saanud aru, miks ma nii meeletutes kogustes magusat hakkasin s88ma ning miks mul pea ringi k2is, eksole. Tassike kohvi ja k6ik on j2lle normis. Ma ei tea. Mulle ei meeldi idee olla millestki s6ltuvuses. Ja mul l2heb kohvis n2onahk koledaks, nii et ma olen nagu veidi n6iaringis, eks. Kas liiga palju magusat, mille tulemusena ma l2hen paksuks (jah, ma o l e n kaalus juurde v6tnud, ei liialda), kole n2onahk v6i tervisele kahjulik kohvi ja kole n2onahk? Muig.
.
Siis ma kirjutasin sellest, kuidas me k2isime kolmap2eva 6htul kohaliku Liinaga kuskil London Bridge'i kandis pubis, kus me ennast t2itsa ilusaks j6ime ja p2evasest 2rritnud meeleolust ei j22nud midagi alles.
.
Siis saabus minu payslipi p2ev ning ma sain 150 naela v2hem palka see kuu, sest (minu oma laiskus, kedagi pole syydistada) mul ei ole National Insurance Numberit ja mida rohkem tunde ma teen, seda rohkem nad makse v6tavad. Nii et kokkuv6ttes sain ma rohkemate tundide eest oluliselt v2hem palka. Ajee! Just t2pselt seda mul vaja oligi, kui mul on vaja saapaid ja talvemantlit. Ning lisaks sellele rahamurele (kuu aega puhast koonerdamist, j2lle) ei saa ma Kay k2est oma tantsutundide raha k2tte. Muideks, tal on t2na synnip2ev. Olin korralik ja saatsin 6nnesoovid.
Peatykk 'Ise helbid oma suppi' raamatust 'Elu 6ppetunnid'. *Rolling eyes*
.
Millest ma EI kirjutanud, oli eilne v2ljask2ik. J2lle Liinaga ning l2ksime Abacusse. Seesama koht, kus ta oma synnip2eva pidas. Noh, eks seal oli nii tore, kui sellises parajalt ilusas olekus yhes trance'i muusika klubis olla saab. Einohh, nad m2ngisid ikka muud mussi ka, aga tabletikas oli p6hiline. Ning siis me k2isime kogu aeg v2ljas suitsetamas. 6hukeste klubipluuside v2el, m6istagi. Ja mul oli jultumust hommikul imestada, et miks ma k8hin.
.
Sain oma uue graafiku. Neljap2evast hakkab siis uus asi peale. N, R, L ja P alustan t88d 6.30. Tore.
.
Aga ma siis nyyd tantsutundi. =) Avastasin muideks, et Eestis on omamoodi mingi dance halli elu olemas, neiud tantsivad ja pidusid tehakse ja... T2itsa 2ge.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar