teisipäev, 30. oktoober 2007

12

Ma kirjutan selle sissekande lihtsalt sellep2rast, et mul ei oleks j2lle yhte kuud 11 sissekandega. =P
Eile k2isin Jobcenteris ja 30 november on mul NI intekas. T2na k2isin perearstikeskuses (ses oh yllatus oh yllatust, ma olen J2LLE haige) ja regasin ennast 2ra.
Eile r22kisin stuudiojuhatajaga 6petajakoolitusest ning ta ytles, et oma t88tajana saan 20 prossa alla, nii et kokkuv6ttes peaks 800 naelaga hakkama saaa. V2ga tore. Soovitas mul kindlasti lockin'n'poppin tunde v6tta ja koreografeerimise kohta raamat osta.
Soca 6petaja ytles, et neljap2eviti k2ib ta tantsutrupp ka stuudios proovis, et neil on nagu performance class ja et ta tahaks, et mina ka sinna l2heks. Ilmselt l2hengi. =) Ehkki ma hakkan nyyd ju graafikuga t88l k2ima, h6kk.
N2lg on, l2en s88n oma kanasuppi nyyd r66msalt.

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Asi asja pärast - miks mitte.:)
Ja tore kuulda, et lõpuks üks asi sealpool on, ma ei tihanud piiksatada, olgu ikka üllatusi ka siin ilmas;)
kalli!