pühapäev, 28. oktoober 2007

6petajaks!

Teate, ma otsustasin 2ra. Ma teen oma stuudios selle tantsu6petaja koolituse 2ra. Ma ei tea millal, sest see maksab ikkagi tuhat naela (940, hea kyll), aga ma teen selle 2ra. Andku jumal, et ma oma s6nu s88ma ei peaks.
.
Eilse klubitamise v2rvikaim koht oli ilmselt see, kuidas yks tyyp, kes mulle l2heneda yritas, v6ttis mu k2e ja selle oma meheuhkuse peale asetas. Ta kuulis selle peale palju ingliskeelset s6imu. =D Yks naabritydrukutest oli ka oma poisiga v2ljas ja tuli ytles mulle tere. Tore oli. =) Ning siis leidsime ka paar ilma attitude probleemita naisterahvast - tshillisime koos. Jube vahva oli. =) Minu kahemeetrine fanclub oli ka kohal, aga minuga r22kima igatahes ei julgenud tulla, ehkki kogu aeg nillis mu l2heduses. Aga keda see huvitab? =P
Nyydseks olen surmlaipv2sinud ja t2na 6htul v2lja ei l2he. Nagunii ei saaks seda endale lubada, muig. =)

Kommentaare ei ole: