reede, 27. juuli 2007

Uus number

Kallid kaaskondsed!

Olles uue ja uhke telefoni õnnelik omanik, olen ka mitteniiõnnelikult uue numbri omanik.
Vana numbri jätan alles ikka, sest uuelt numbrilt smsse saates või helistades maksan rõvedalt palju. Aga kuivõrd mu uus telefon on absoluutselt tühi, siis palume lahkesti saata mulle ilusaid ja hingele mõeldud smsse. =D


Uus number on: ************ =)



Tõenäoliselt vastan küll vana numbri kaudu, aga ärge teie ennast sellest segada laske. =P


Kallistan!

EDIT: Poolteist aastat hiljem kustutasin numbri ära. Kel vaja, kõüll saab.

Kommentaare ei ole: