laupäev, 21. juuli 2007

Urr

Jah, tõepoolest, eksole. Nagu oleks veel vähe sellest, et mu reedeõhtu lõpp täiesti nässu läks - just tabasin ära mõtte, et ma lähen minema ja kedagi ei tule isegi saatma. Ajee. Ja miks läks õhtu nässu? Sest ma olen piisavalt naine selleks, et kui keegi mu kingad ära lõhub (nagu parandamatult, eks), siis vihastan/kurvastan ennast kaineks ja lähen ära koju. Ei olnud isegi korralikku hüvastijätmist inimestega, sest ma olin tige. Ja siis avastasin ühel inimesel sarnasuse ühe teise inimesega, kellega ma kunagi koos olin - ja see ei ole selline head sorti sarnasus. Üsna nõme on. Nii et ongi hea, et minema lähen.

Jah, ilgelt tore 'koju'sõidu hommik.

Ja mul on pohmell, bljatt.

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Lõhkunud vastu!!! Urr, mis see siis on, et teiste peal tallatakse... Kes siuke kaabakas oli? Ja pane tähele, nii kui Londonisse jõuad, läheb tuju parmaks. Loodan, et lennuk ikka bounce'ib tänu sulle ja teisele Liinale.. Cheer up, life sucks anyway... Määä.... Ühesõnaga hääd lendu ja tule juba rutem tagasi! Kallistan.. L.

Anonüümne ütles ...

Khmm, *paremaks :)