pühapäev, 15. juuli 2007

.

Nii hea on. Nii nii nii hea on. Erilised tänud tädi Marisele keeduviinerite, hapukapsa ja keefiri eest; tervele reedeõhtusele seltskonnale vinge eelpeo eest Nabras ja ägeda peo eest puhvetis (kellest mõni mäletab ja mõni ei mäleta midagi...) ning eriliselt kenade hetkede eest puhveti kõrval ja linnaääres metsa sees ühe väga konkreetsele (ja kenale, olgem ausad) tegelasele. Riffis annab täiesti rokkida (või siis hiphoppida) ning Söögiplatsi hamburgerist ei ole naljalt ikka midagi üle. =)


Ülejäänust hiljem, sest Anja tuli dushi alt ning me jätkame minu väga meeldivat nädalavahetust siidriga (noh, hea küll, sellega alustasime juba ammu enne dushi) ja õhtusöögiga vanalinnas.

Ajee!

Welcome to Estonia!

Täna kummitas laul : tean millal olen rahul, pihku kui maailm mahub, hoida kinni võin tuult....

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

ei tohi mu juuksevahtu maha unustada! urr!!!

Anonüümne ütles ...

Ja kas mitte ei kummitanud ka läinud sõnade laul?:)