Smaragdide tants ehk elu suurlinna ääremail
laupäev, 7. juuli 2007
Urrr
Ja nii ongi. Lihtsalt nii ongi... Ma olen tige. Ma olen hämmingus ja nördinud ja solvunud. Et kuidas nii saab...
Ja ma olen veel nördinum... Ma lihtsalt ei või.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar