laupäev, 7. juuli 2007

Urrr

Ja nii ongi. Lihtsalt nii ongi... Ma olen tige. Ma olen hämmingus ja nördinud ja solvunud. Et kuidas nii saab...

Ja ma olen veel nördinum... Ma lihtsalt ei või.



Kommentaare ei ole: