Ikka on pask.
Ikka ei taha neid inimesi bussis n2ha, ikka ei taha kellelelgi otsa vaadata, ikka ei taha kahekordset bussi silmata, ikka ei taha v66rakeelset juttu kuulata...
Alati on see reisidega nii. Ma tulen tagasi ja ma olen nagu puuga p2he saanud. Aga praegu tulen ma kodust, eks... Kyllap l2heb yle... Ma lihtsalt ei taha. Ma olen v2sinud ja ma ei tea, mis saab. Jah, teadmatusel ning tundmatusel kahtlemata ON oma v6lu, aga kuidagi lihtsam on praegu mitte tugev olla ja lihtsalt mingis kaoselises mullis ringi h6ljuda.
Ema j2i koju. Kass j2i koju. Mitu olulist inimest j2id koju. Siinjuures t2nud Liisule juustushnitsli, jutuajamise ja v2rskete herneste est, Liinale uue siidri tutvustamise eest, Sapphicule unistustesaia ja kepikandmise eest, Kikule ja Aetile soojade kallide eest, Daisyle fotokalaenu eest, Kaidile 88maja ja seljanka eest, Pillele k6igi eriteenete eest, Avele hommikuse jalutusk2igu eest, Helenale amsa naeratuse eest, yhele 'noormehele' ilusate hetkede eest maapinnal ja paljupalju k6rgemal, Vassilissale margariitade ja hamburgeri eest ja k6igile kallistele suured t2nud, et mu n2dala v6imatult kenaks tegite. Ait2h. Andke andeks, kellega ma ei j6udnud kokku saada. See ei olnud meelega. Ausalt.
Tyhi tunne on. Siin olla. Ma ei tea... Iga asi omal ajal, vist. Pole m6tet liiga palju pead murda, asjad juhtuvad nagunii t2pselt nii, nagu nad parasjagu juhtuda suvatsevad.
Ikka ei taha neid inimesi bussis n2ha, ikka ei taha kellelelgi otsa vaadata, ikka ei taha kahekordset bussi silmata, ikka ei taha v66rakeelset juttu kuulata...
Alati on see reisidega nii. Ma tulen tagasi ja ma olen nagu puuga p2he saanud. Aga praegu tulen ma kodust, eks... Kyllap l2heb yle... Ma lihtsalt ei taha. Ma olen v2sinud ja ma ei tea, mis saab. Jah, teadmatusel ning tundmatusel kahtlemata ON oma v6lu, aga kuidagi lihtsam on praegu mitte tugev olla ja lihtsalt mingis kaoselises mullis ringi h6ljuda.
Ema j2i koju. Kass j2i koju. Mitu olulist inimest j2id koju. Siinjuures t2nud Liisule juustushnitsli, jutuajamise ja v2rskete herneste est, Liinale uue siidri tutvustamise eest, Sapphicule unistustesaia ja kepikandmise eest, Kikule ja Aetile soojade kallide eest, Daisyle fotokalaenu eest, Kaidile 88maja ja seljanka eest, Pillele k6igi eriteenete eest, Avele hommikuse jalutusk2igu eest, Helenale amsa naeratuse eest, yhele 'noormehele' ilusate hetkede eest maapinnal ja paljupalju k6rgemal, Vassilissale margariitade ja hamburgeri eest ja k6igile kallistele suured t2nud, et mu n2dala v6imatult kenaks tegite. Ait2h. Andke andeks, kellega ma ei j6udnud kokku saada. See ei olnud meelega. Ausalt.
Tyhi tunne on. Siin olla. Ma ei tea... Iga asi omal ajal, vist. Pole m6tet liiga palju pead murda, asjad juhtuvad nagunii t2pselt nii, nagu nad parasjagu juhtuda suvatsevad.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar