Jube. Ma kas ei postita päevade kaupa mitte ridagi või panen ühe päeva jooksul neli postitust jutti. Nagu tsüklivärk. =D
Käisin just Gordon Hillis Evely ja ta musi kassi toitmas, sest nad ise naudivad Evely juures kodus eestipäraseid jõule. Kass on niii ninnu! =) Sinna läksin rongiga, aga tagasi tulin raha kokkuhoiu mõttes bussiga. Mis võttis sitaks kauem aega, oluliselt rohkem närvikulu (kuna ma ei teadnud marsruuti ja ma olin vahepeal juba endast välja minema, sest buss sõitis mingisse maeiteamisurkasse ja ma ei osanud kuskil maha minna. Ja kokkuvõttes ei arva ma midagi kolme bussiga sihtkohta jõudmisest.) ja tänu sellele ei ole mul mingit tahtmist ega viitsimist kirikusse minna. Nagu jõululaupäevatraditsioon muidu nõuaks. Mmm, muideks, põhjus, miks ma pean raha kokku hoidma, on lihtne - Evely andis mulle küll transpordiraha, aga Kayle kingitust otsimas käies leidsin ma omale supernunnu ruudulise miniseeliku, sihukese beeži ja pruuni ning kuldsete niitidega. Taljest ümber ja alt plisseeritud. Iiiiilgelt armas. Ja siis ma olin sunnitud Evely rahast natuke laenama. (A) Yhel heal hetkel, kui mul avaneb võimalus pilti teha, katsuks teitele ka siia pildi panna. =)
Igatahes peaks siin arsti juurde minema. Mul puus ikka valutab (sitanikerdis selline), aasta otsa juba. Aga röntgen olevat korras (mu ema käis mu röntgenipildiga mu perearsti juures), nii et jumal tänatud, et asi luustikus ei ole ja närvivärgenseid saab kindlasti tablettidega ravida. Ja ma pole ikka veel omale kõhutantsustuudiot välja valinud, kus ise trenne võtma hakata. Ning mida aega edasi, seda rohkem leian, et järgmisena tahaks töötada kuskil kohvipoes. Noh, siinne kohvipood (coffee shop) on nagu hästi armas ja õdus kohvikuke, nagu meie Kehrwiederid ja nii. Nii et peaks vist omale hunniku cv-sid välja printima ning lihtsalt hakkama neid läbi jalutama. Sest netis nad vaevalt, et kuulutavad.
Tassike päris ehtsat kodus ema kasvatatud piparmünditeed on mu olemise tunduvalt erksamaks teinud. Nii et ehk isegi jaksan dušši alla ennast lohistada. =)
Käisin just Gordon Hillis Evely ja ta musi kassi toitmas, sest nad ise naudivad Evely juures kodus eestipäraseid jõule. Kass on niii ninnu! =) Sinna läksin rongiga, aga tagasi tulin raha kokkuhoiu mõttes bussiga. Mis võttis sitaks kauem aega, oluliselt rohkem närvikulu (kuna ma ei teadnud marsruuti ja ma olin vahepeal juba endast välja minema, sest buss sõitis mingisse maeiteamisurkasse ja ma ei osanud kuskil maha minna. Ja kokkuvõttes ei arva ma midagi kolme bussiga sihtkohta jõudmisest.) ja tänu sellele ei ole mul mingit tahtmist ega viitsimist kirikusse minna. Nagu jõululaupäevatraditsioon muidu nõuaks. Mmm, muideks, põhjus, miks ma pean raha kokku hoidma, on lihtne - Evely andis mulle küll transpordiraha, aga Kayle kingitust otsimas käies leidsin ma omale supernunnu ruudulise miniseeliku, sihukese beeži ja pruuni ning kuldsete niitidega. Taljest ümber ja alt plisseeritud. Iiiiilgelt armas. Ja siis ma olin sunnitud Evely rahast natuke laenama. (A) Yhel heal hetkel, kui mul avaneb võimalus pilti teha, katsuks teitele ka siia pildi panna. =)
Igatahes peaks siin arsti juurde minema. Mul puus ikka valutab (sitanikerdis selline), aasta otsa juba. Aga röntgen olevat korras (mu ema käis mu röntgenipildiga mu perearsti juures), nii et jumal tänatud, et asi luustikus ei ole ja närvivärgenseid saab kindlasti tablettidega ravida. Ja ma pole ikka veel omale kõhutantsustuudiot välja valinud, kus ise trenne võtma hakata. Ning mida aega edasi, seda rohkem leian, et järgmisena tahaks töötada kuskil kohvipoes. Noh, siinne kohvipood (coffee shop) on nagu hästi armas ja õdus kohvikuke, nagu meie Kehrwiederid ja nii. Nii et peaks vist omale hunniku cv-sid välja printima ning lihtsalt hakkama neid läbi jalutama. Sest netis nad vaevalt, et kuulutavad.
Tassike päris ehtsat kodus ema kasvatatud piparmünditeed on mu olemise tunduvalt erksamaks teinud. Nii et ehk isegi jaksan dušši alla ennast lohistada. =)
1 kommentaar:
Merry Christmas! Valge mõmmi ja roosike sobivad tõepoolest väga hästi!!! :) Mina sain eile musi käest uued kindad (vanad läksid iga päevaga aina rohkem katki...) ja kaisuteraapiaraamatu. Nii et asun end nüüd terapeutiliselt ravima ja siis saab kellegi peal teraapiat praktiseerida, et kas töötab.:) Põsekallistus on juba käpas!
Tegelikult tahtsin öelda, et mul hästi hää meel, et Sul Londonis jõulutunne peal on! Mandariinid ajavad tõesti asja ära, isegi siis, kui väljas suvi on.;)
Ise olen Tartus ja rallin A. ema autoga ringi. Üleeile tegime 100-kilomeetrise tiiru ja ei, mitte linna peal. Ikka väljas, maanteel ja asja. 100km/h oli päris tore kätte saada. Lõpuks on tunne, et sõidan ja need miljonid sendid, mis selle õppimise alla on läinud, hakkavad end ära tasuma.
Aga nüüd mine poe Kay kaissu, löö nurru ja ole kallis edasi! Ning coffeeshop'idesse proovi kindlasti!
kallin:)
Postita kommentaar