Teisipäeval, 12 detsember, kl 18.30 on mul Basement Dance Studios intervjuu kõhutantsuõpetaja kohale. Vaadake, et te mulle pöialt hoiate!
Homme siis Adami Suurpidu... Loodan ellu jääda, ehkki ettevalmistamine on juba praegu üsna kontimurdev (kappide kaupa vanaaegseid nõusid ja riiulite kaupa kallist alkoholi teisele korrusele turvalisse paika toimetada ja tassida).
Ja külm jõudis ka Londonisse.
Homme siis Adami Suurpidu... Loodan ellu jääda, ehkki ettevalmistamine on juba praegu üsna kontimurdev (kappide kaupa vanaaegseid nõusid ja riiulite kaupa kallist alkoholi teisele korrusele turvalisse paika toimetada ja tassida).
Ja külm jõudis ka Londonisse.
2 kommentaari:
Hey, darling:) Kuidas Suurpidu läks? Nägin unes, et olin teie majas, aga kahe poja asemel oli neid kolm... Ja mulle anti eraldi tuba koos hüpermõnusa voodiga, mille ma kavatsesin kohvriga Eestisse nihverdada.:) kalli!
Irrrrrrrrw! Pidi see alles kohver olema! =D =D =D
Postita kommentaar