
See on minu selle aasta lemmikjõulukaart, mille teist nii mõnedki ka enda postkastist leida võisid. =)
Aga uskumatu on see, et jõulutunne on. Päriselt ka! Ma olen keset sooja Londonit, ainukesed jõululikud asjad majapidamises on mandariinid ja kaks kingitust. Ma ei saa aru! Ja lihtsalt on tunne. =D
Aga Kayle ostsin valge fliisi, eest lukuga. Tal on kogu aeg külm ja ma loodan, et ta saab nüüd lõpuks sooja. =D Paki avamise järel seda selga proovides pidin endale tunnustavalt õlale patsutama - silma ja südame järgi ostetud riideese istus hästi ja oli täpselt paras. (Y)
Aga uskumatu on see, et jõulutunne on. Päriselt ka! Ma olen keset sooja Londonit, ainukesed jõululikud asjad majapidamises on mandariinid ja kaks kingitust. Ma ei saa aru! Ja lihtsalt on tunne. =D
Aga Kayle ostsin valge fliisi, eest lukuga. Tal on kogu aeg külm ja ma loodan, et ta saab nüüd lõpuks sooja. =D Paki avamise järel seda selga proovides pidin endale tunnustavalt õlale patsutama - silma ja südame järgi ostetud riideese istus hästi ja oli täpselt paras. (Y)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar