laupäev, 23. detsember 2006

Valge mõmmi

Sain eile oma esimese jõulukingituse. =) Kay kinkis mulle valge pehme karvase mängukaru, kellel on kaela ümber heleroosa südametega lehv ja parema kaenla all pisut erkroosam roosike. Nii armas! Teate, meil kõigil on mingid ajuvabad unistused, mida me kontrollida ei saa ja üks minu tobedatest unistustest oli see, et keegi kingiks mulle valge/heleroosa/helesinise mängukaru, kes hoiab käes punast südamekujulist padjakest kirjaga 'I Love You'. Roosa kaelapael ja roosike kõlbavad sama hästi. =D Nii tore. =D

Nüüd aga sõidan koju, et süüa anda perepoja hamster Terryle, kuldkalale ja kass Shooterile, sest pere ise ona mööda ilma laiali. Ema läks õe juurde Saksamaale ja meessugu on isa ema juures Manchesteris. Homme tulevad tagasi, aga mul on homme-ylehomme ikkagi vabad. =D Nii tore. Ja siis peale seda lähen Wood Greeni Kayle jõulukingitust otsima.
Ja aitähh Sapphicule viieka eest! Vahel on eks ikka nii hea olla! =D

Kommentaare ei ole: