Ühel ilusal hetkel kirjutan ma aiamaal käigust ja muust elust, aga täna oli selline moment, et ma kohe pean selle kärmelt üles tähendama enne, kui see mälestustehõlma vajub.
Täna, neljandal märtsil, anti mulle toidupoe kassas JÕULU-säästukaart, kuhu saad aasta otsa templeid koguda ning siis saad detsembris 100 naela pealt 3 naela soodustust.
MÄRTSIS???
Jõulude eest ei ole tõepoolest enam mitte mingit pääsu...
1 kommentaar:
Hehee.. mulle pole sellist asja veel pakutud. Aga see märtsi teema mind eriti ei kõigutaksi.. aga see et saja naela pealt 3 naela soodustust, see on naeruväärne. Me ei kulutagi jõulude aeg sadat naela :)
Muideks meil on veel üleval suur plakat, et võetakse vastu tellimusi jõulukuuskedele :D
Aga siin on see jõulukinkide teema karm ka.. paljud võtavad võlgu, et uhkeid kinke osta ja siis maksavad aasta otsa neid võlgu, et enne järgmist jõulu uuesti võtta. Jube hale mu meelest.
Postita kommentaar