pühapäev, 13. märts 2011

Muig

Kõik asjad olid valmis. Labidas, vigla, vesi, kindad, vaim, jne. Isegi läätsed olid juba silmas ja riided seljas. Ja siis hakkas sadama. No kohe täitsa sadama. Nii ma siis istun nõutu näoga voodiäärel, eks tuleb aiamaakaevamine veidi hilisemaks lükata....


EDIT: Ei saa miskit parata, aga ilge pettumus hakkab hinge hiilima. Ma nii ootasin tänast aiamaale minekut, olin eile terve päeva elevil, aga vihm ei jää ega jää järele... Vähemaks ka ei jää... :( 

Kommentaare ei ole: