Johhaidii, täna on olnud just selline õiget sorti päev. Puhata, mängida ja hästi palju tehtud ka. :) Käisin teist korda aiamaal, 1/3 maatükist on nüüd peenrakujuline ja ootab kompostikihti ning seemneid. :) Selg valutab, aga meel on hea. Kohtasin mitmeid aiamaalisi ka - kõik, kes mu maalapist mööda käisid, jäid seisma ning hakkasid juttu puhuma. Ning minu üllatuseks ei olnud nende seas ühtegi inglast, hihii... Nõuandeid jagati ning üldises plaanis hästi sõbralikud. Jutt umbes selline, et mina olen SeejaSee ja minu aiamaatükk on see, kus kolm viigipuud kasvab. :D
Siis sain isiklike rõõmudega tegelda, siin pikemalt ei peatuks. ;)
Ning siis olen veel õppinud (eksamid ukse ees), netist mahe-kataloogist seemneid valinud-tellinud, kudunud, pesu pesnud ja süüa teinud. Kuidas on küll nii, et mõni päev lihtsalt mahutab umbes tuhat ja üks tegemist ning samas mõni teine ei mahuta peale hambad laiali magamise mitte essugi... :P
Muidu läks Dr Pepperi sõltuvus üle sellesama blogisissekandega, kus ma sellest rääkisin, muig... Siis asendus see meeletu shokolaadisöömisega ning hetkel üritan sellest taastuda. Ning eile kuulasime tööl tshikkidega päev otsa UK garage muusikat ning mul on täna ikka veel see meeleolu, juutuub aitab alati...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar