reede, 25. veebruar 2011

Leivasupi- ja trummibassipäev

Liisu ajas siin ükspäev oma leivasupijutuga hirmsa isu peale. Kuna mul täiesti juhuslikult oligi kapis pool leivapätsi viimasest tegemisest kuivama jäänud, läks see kenaste asja ette. Kokku sai seda suur potitäis, ära süüa ei jaksanud pea midagi. Mis ajast see nii rammus on?!? Ma ikka mäletan, et lapsepõlves sai seda ikka taldrikute kaupa näost sisse aetud, nüüd sai maitsmise ja saumikseri puhtaks limpsimisega kõht pilgeni täis. Majakaaslased punnitasid pisikest kausikest kolme peale, nii et seda nägu. Maitse olevat hea, aga liiga rammus. Piff arvas veel, et see võiks nacho'dega hea olla. (???) Ühesõnaga, ma olen nagu Jeesus - väikse kausiga toidan mitu meest.
Kausike teilegi? Ma lahkelt jagan. :D

Ja muidu on täna trummi ja bassi meeleolu. Ning selle meeleoluga kaasneb alati Aleks, oli tema ju see, kes seda muusikat mulle tutvustas. Jaa, mäletan kuskil laohoones peol käimist ning tol ajal ma ei saanud üldse aru, misasja nad kõik kargavad. :D Aga noh, selline see tantsustiil kord juba on. Igatahes, vahva on. Ühel päeval kohtan ma tema hinge uuesti, ilmselt küll kellegi teise kehas, loodan, et ikka ära tunnen. :)

Ning haiglas on pühapäeval viimane päev. Noh, selles osakonnas siis. Täielik müstika - kuhu see kuus nädalat kadunud on? Muidu olen vahepeal õppinud tilguteid kanüüliga ühendama ning lahti ühendama (jubeimelik on eesti keeles kirjutada asjadest, mida oled teises keeles õppinud) ning eile osalesin ametlikult ravimite jagamisel - drug round ? Kirjutasin aga oma allkirjakesi, mida siis registreeritud õde omakorda allkirjastas. Nahaaluseid süste olen teinud piisavalt palju - arvepidamine ei tundu enam oluline. Järgmiseks tuleb siis lihasesse käiv süst ära õppida. Haavasidumisi on veel mitmeid olnud, mulle kohe meeldib see osa. :P 

Igatahes, pühapäeva hommikul lähen oma aiamaalappi kaema ning hetkel kooks veidi... :)

Kommentaare ei ole: