reede, 11. märts 2011

Põnev-põnev

Eile saabusid minu maheseemned! :) 9 pakki lubadusi helgemaks tulevikuks. :P Pidasin emaga pika telefonikonverentsi, sest mul puudub igasugune kogemus, kuidas ja mida ja millal ja mismoodi mingeid taimi külvata. Jah, aiamaal on jätkuvalt 2/3 kaevamata, aga vähemalt viigipuu kärpisime eile Kaidiga ära. See oli küll sihuke nalja- ja naerunumber, meelelahutust oli küllaga. 

Aga hetkel kooli, viimane loeng enne kolmapäevast eksamit! 

Kommentaare ei ole: