reede, 25. märts 2011

Päev kirjas

Mul oli läpi vahepeal kutupiilu - ei taht end üldse sisse lülida. Õnneks sain abimehe toega murest jagu. Tegelikult oleks õigem öelda, et abimees sai murest jagu, hkhmm. 
Aga tegelikult on nüüd nii, et eksamid on nüüd seljataga, juhhei. Ainult umbes kuue tuhande sõna väärtuses esseesid kirjutada, muig... Ja veel mingit nipet-näpet. 

Täna aga oli see märkimisväärne päev, mil peenrad said tehtud! No olen sunnitud tunnistama, et vahepeal oli küll tunne, et viskan selle labida nurka ja lähen ära koju, sest minu jaoks on seda tööd liiga palju. Aga tehtud ta sai, paekivi sai kah eestlase kombel veel ühe pange jagu korjatud. Kui taevas annab, lähme pühapäeval komposti (ehk mingit peenikest hobusesõnnikut) ostma/tooma ning kui see laiali laotatud/jaotatud saab, saabki hakata seemneid külvama! :) Ühesõnaga tundub, et selle tumeda tunneli lõpus hakkab valgust immitsema. :P Suure töötegemise käigus sain vist veidi päikest kah palgele, sest nigu õhetaks teised ikka veel...

Homme jälle tööle ja esmaspäevast uuele praktikakohale. :)

1 kommentaar:

Tüdruk Roosas Kleidis ütles ...

Sina teed peenradi ja meil siin sadas eile laia lund...