Tähendab, ma ei jõudnudki kunagi selle sissekandeni, kus ma tahtsin hõisata, et kompost on laotatud. See sai juba eelmisel pühapäeval ehk umbes kümme päeva tagasi tehtud... Milleni pole aga jõudnud, on istutamine. Vaadake, ma veedan oma nädalased töötunnid ju lasteaias, eks. Eelmisel laupäeval olin kutupiilu, käisin korra linnas (loe: Oxford street'il) ja ülejäänud aja munesin niisama. Mul oli plaan pühapäeval seemnetega aiamaale minna. Ja siis sain 22.30 kõne küsimusega, kas ma saaks homme töötada. Noh, kuna mul graafikujärgselt ühtegi vahetust aprillikuusse pole, siis oli nagu tark otsus see pakkumine vastu võtta, eks. Sest ega meil siin raha ju puu otsas kasva. :P Nii siis veetsingi oma pühapäeva dementsete vanakestega, selle asemel et kuskil värskes õhus käppapidi mullas sorkida. :) Ja siis esmaspäevast läksin tagasi lasteaeda... Ausõna, siinsed lasteaiad on ikka nii imelikud, sellest mingi teine aeg pikemalt. Mul ei ole midagi laste vastu, aga seda juhul, kui nende kogus on väike, mingi näiteks maksimum 3, eks. Kui neid umbes 15 ja rohkem, siis ajavad need 2-3 aastased põnnid ikka juhtme kokku küll. Peale tänast 2 päeva veel, siis saab selle praktikaga ühele poole...
Igatahes suundungi nüüd jälle lasteaeda, ohk. ;)
2 kommentaari:
Ootan huviga pikemat sissejuhatust Inglismaa imelike lasteaedade teemasse...
Appikene, mul ajas see üks ja ainus 2-3-aastane juhtme kokku, rääkimata siis kolmest või 15-st :)
Muide, Liisu sai oma kaardi kahenädalase hilinemisega siiski kätte :)
Postita kommentaar