Olen kolmandat päeva tööl ning mul pole aimugi, kuidas ma järgmised 12 tundi üle elan. Mul on kuumusest pidevalt ninaverejooksud, öösiti kuumuse ja pidutsevate majakaaslaste/türklaste/suvaliste naabrite lärmamise tõttu magada ei saa. Ning täna õhtul teevad majakaaslased jälle grillika. Millal ma puhata saan?
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar