pühapäev, 4. juuli 2010

Väsinud

Olen kolmandat päeva tööl ning mul pole aimugi, kuidas ma järgmised 12 tundi üle elan. Mul on kuumusest pidevalt ninaverejooksud, öösiti kuumuse ja pidutsevate majakaaslaste/türklaste/suvaliste naabrite lärmamise tõttu magada ei saa. Ning täna õhtul teevad majakaaslased jälle grillika. Millal ma puhata saan?

Kommentaare ei ole: