Umbes kella kella poole viie ajal pärastlõunal kakerdas kööki räsitud olemise ning sassis juustega inglise neiu ning tervitas mind suure haigutuse saatel sõnadega 'tere hommikust'. Praegu, kui kell läheneb kuuele, tegi teine naabrinna akna lahti, pani sigareti ette ning asus kõva häälega telefoni seletama, kuidas ta just ärkas ning kuidas eile ikka vinge pralle oli. Nii muuseas võiks märkida, et mina olin enne kella kaheksat (hommikul) voodist väljas.
Aga täna käisin ma talunike turul! :) Saak oli rikkalik.
Kott oli nii raske, et ma mõtlesin, et mai jaksagi sellega koju kõndida. Aga hakkama sain!
Aedoad said muidugi käigu pealt potti visatud, lillkapsas järgmisena. Ning rabarberist ning maasikatest sai imehea magustoit, tänu toidutare.ee inspiratsioonile. :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar