kolmapäev, 14. juuli 2010

Maniakk

Jaa, et ma nüüd täitsa päriselt kirjutasin Juliet Marillierile kolmandat korda. :D Minu meelest on see nii vahva, et selline suure kaliibriga kirjanik leiab aega, et fännidele vastata. Aga eks see ole vist täiskohaga kirjanikuks olemise eelis, et leiab aega igast veidrate asjade jaoks. Või on asi prioriteetides. Igatahes, äge. 

Täna tuleb väike tripp metsa alla. Lähme Evelyga seedri juurde. Nüüd ma ei suuda otsustada, kas panna jalga kummikud või kingad, selga seelik või püksid jne. Oh seda ikaldust. 

Tööl muideks sai eile parajalt nalja, kui see eit, kes mu jalgealust õõnestas, suure draama ja karjumise saatel lihtsalt minema jalutas ja ütles, et tema enam tagasi ei tule ja shallalalaa. Ning muidugi oli tal mulle veel nii mõndagi näkku öelda, niimoodi kõigi residentide ja paari kolleegi ees. Millele mina vastasin vaikusega, kuna selle eelmainitud publikumi ees polnud mul vähimatki tahtmist hakata selles mustas pesus sorima. No vaatame, kui kiiresti ta oma uhkuse alla neelab ja vabandades tööle tagasi roomab. Jah, tore oleks, kui ei roomaks, aga olgem ausad, tööd on ju kõigil vaja ning vihahoos minema jalutamine ei tundu enam eriti hea mõte olevat, kui reaalsus puuga pähe lööb. 
Aga nüüd siis hommikust sööma!


Kommentaare ei ole: