pühapäev, 14. veebruar 2010

Head sedasamustki, indeed

Mul on olnud yks ebameeldiv Valentinipäev. Mitte, et ma oleks midagi kena või erakordset või üllatavat oodanud, aga midagi ebameeldivat ma ka ei kartnud. Oleks ju lihtsalt võinud olla yks tavaline päev, mida ei peaks rõhutatult meeldivaks või ebameeldivaks tegema. Ilmselgelt liiga palju tahetud.

Kommentaare ei ole: