Draftidesse ei jäänud miskit alles? Blogger ju automaatselt salvestab ka mingi aja tagant.
Ma trykin oma blogi telefonis mingi vaikse spetsprogega, kus ei ole salvestamisvõimalust. Eile saatsin progetegijatele kaebekirja...
Postita kommentaar
2 kommentaari:
Draftidesse ei jäänud miskit alles? Blogger ju automaatselt salvestab ka mingi aja tagant.
Ma trykin oma blogi telefonis mingi vaikse spetsprogega, kus ei ole salvestamisvõimalust. Eile saatsin progetegijatele kaebekirja...
Postita kommentaar