pühapäev, 7. veebruar 2010

Grrr

Kirjutasin pika postituse oma viimasest päevast hotellis ja tänasest kudumisringist ning telefon helises ja kogu tekst kustus automaatselt ära. Urrrrr.
Ütlen siis niipalju, et homme alustan hooldekodus ja närv on juba praegu sees.

2 kommentaari:

Kreete ütles ...

Draftidesse ei jäänud miskit alles? Blogger ju automaatselt salvestab ka mingi aja tagant.

Smaragd ütles ...

Ma trykin oma blogi telefonis mingi vaikse spetsprogega, kus ei ole salvestamisvõimalust. Eile saatsin progetegijatele kaebekirja...