Just sellepärast ma omale Jamaika võtsingi. Et kui me reede öösel autoga ringi kruiisime, siis on värskeim jamaika tümm põhjas ja salongis on istedisko. Ausõna, Liisu võib tunnistajaks tulla, hehee, ta on näinud küll, kuidas Jamaika tantsib. :P Igatahes, väga meeltlahutav ja äärmiselt lõbus vaatepilt, kuidas tüüp rooli taga tantsu vihub. Jaa, peenike värk. :P
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar