Vahepeal olen ma:
* Liinaga ühes äärmiselt hubases Prantsuse kohvikus lõunal käinud ja sealhulgas äärmiselt maitsvat toitu näost sisse vohminud
* Evelyt oma kodus võõrustanud ja aias trepil patjade peal tshillides ohtralt piparmünditeed joonud
* Hekikääridega terve aia muru ära püganud (haldaja kättemaks, ilmselgelt, selle peale, kui ma vingusin, et see majatagune dzungel vajab likvideerimist ja, ilmselgelt, muruniiduk on liiga kallis)
* Peale vaheaega esimese raksu koolis ära käinud
* Kuna mu elu on äärmiselt igav, sündmustevaene ja ebaproduktiivne, sai järgmiseks pühapäevahommikuks esimene sõidutund bronnitud. Jah, autosõidutund.
* Läpakaga aias päikse käes vedelenud ja õppinud.
* Emalt täiesti ilgelt naljaka emaili saanud ja üle maja naerda lagistanud - mu ema on andekas, järelikult olen ma emmesse. :D
Tuttu nüüd! :)
* Liinaga ühes äärmiselt hubases Prantsuse kohvikus lõunal käinud ja sealhulgas äärmiselt maitsvat toitu näost sisse vohminud
* Evelyt oma kodus võõrustanud ja aias trepil patjade peal tshillides ohtralt piparmünditeed joonud
* Hekikääridega terve aia muru ära püganud (haldaja kättemaks, ilmselgelt, selle peale, kui ma vingusin, et see majatagune dzungel vajab likvideerimist ja, ilmselgelt, muruniiduk on liiga kallis)
* Peale vaheaega esimese raksu koolis ära käinud
* Kuna mu elu on äärmiselt igav, sündmustevaene ja ebaproduktiivne, sai järgmiseks pühapäevahommikuks esimene sõidutund bronnitud. Jah, autosõidutund.
* Läpakaga aias päikse käes vedelenud ja õppinud.
* Emalt täiesti ilgelt naljaka emaili saanud ja üle maja naerda lagistanud - mu ema on andekas, järelikult olen ma emmesse. :D
Tuttu nüüd! :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar