Ajaks natuke mulli kah. Pole nagu vahepeal kirjutanud...
Hmm. Noh, viimasel ajal olen ma mitmegi üllatuse osaliseks saanud. On olnud ääärmiselt nunnusid üllatusi ühelt poolt ja allapoolevööd üllatusi teiselt poolt. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.
Tahtsin lihtsalt mainida, et mul on pidu iseendaga. Kuulan India Arie'd päris parajal volüümil, naudin klaasikest veini iseenda seltsis (tarkade inimestega on alati meeldiv juttu ajada, onju), Jamaika käis külas, ja niisama tshillin.
Pole kuid tilkagi alkoholi tarvitanud. Klaasike punast veini on täitsa mõnus.
Käisin täna Jemmaga Great Ormond Street'i lastehaiglas ühe ülikooli lahtiste uste päeval, mis selle haiglaga tihedat koostööd teeb., sest Jemmal on suur soov sinna õppima minna. Ja kuna ta ei ela Londonis, siis ta ei orienteeru siin eriti. Jemma on veider. :D Kaksiku tähemärgiga naised on kummalised, ausõna. Aga üllatavalt palju mustanahalisi piigasid oli, nagu mingi kolmveerand... Ei tea, mis nad kõik sellele erialale trügivad... Muidu see mulle erilist muljet ei jätnud, ehkki haiglas oli päris huvitav ringi jalutada - polegi siin riigis (õnneks) olnud juhust haiglasse sattuda. Lastehaigla oli igate värviline ja kena muidu.
Suureks saamine ongi täpselt selline, nagu sa väikesena ette kujutad. Kommunaalmaksud ja konnasilmad.
Hmm. Noh, viimasel ajal olen ma mitmegi üllatuse osaliseks saanud. On olnud ääärmiselt nunnusid üllatusi ühelt poolt ja allapoolevööd üllatusi teiselt poolt. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.
Tahtsin lihtsalt mainida, et mul on pidu iseendaga. Kuulan India Arie'd päris parajal volüümil, naudin klaasikest veini iseenda seltsis (tarkade inimestega on alati meeldiv juttu ajada, onju), Jamaika käis külas, ja niisama tshillin.
Pole kuid tilkagi alkoholi tarvitanud. Klaasike punast veini on täitsa mõnus.
Käisin täna Jemmaga Great Ormond Street'i lastehaiglas ühe ülikooli lahtiste uste päeval, mis selle haiglaga tihedat koostööd teeb., sest Jemmal on suur soov sinna õppima minna. Ja kuna ta ei ela Londonis, siis ta ei orienteeru siin eriti. Jemma on veider. :D Kaksiku tähemärgiga naised on kummalised, ausõna. Aga üllatavalt palju mustanahalisi piigasid oli, nagu mingi kolmveerand... Ei tea, mis nad kõik sellele erialale trügivad... Muidu see mulle erilist muljet ei jätnud, ehkki haiglas oli päris huvitav ringi jalutada - polegi siin riigis (õnneks) olnud juhust haiglasse sattuda. Lastehaigla oli igate värviline ja kena muidu.
Suureks saamine ongi täpselt selline, nagu sa väikesena ette kujutad. Kommunaalmaksud ja konnasilmad.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar