Jah, siin Londonis, ajab ööbikulaul mind hommikuti üles. Sest ma magan lahtise aknaga. Ja siis ma tean alati, et kell on viie ringis. Ja too ikka hõiskab südamest. :)
Järgmised kaks nädalat on vaheaeg - andsin täna oma jubedad kodutööd ära, vaheajaks otseselt midagi teha ei jäänud, ehkki uued tööd juba paistavad ja üks on juba kättegi antud, aga selle tähtaeg on 28 aprill, nii et esialgu aega on.
Üldises plaanis.... Noh, ma ei ole apsaluutselt mitte midagi sotsiaalset ega selles suhtes märkimisväärset teinud. Töö ja kool ja kodutöölohed on mu aja kõik ära võtnud. See on kusjuures täiesti uskumatu, aga ma ei ole Evelyga vähemalt kuu aega küll kokku saanud, kui mitte kaks. Sest meie graafikud ei klapi üldse. :D Aga järgmisel nädalal on lootust tasa teha.
Järgmised kaks nädalat on vaheaeg - andsin täna oma jubedad kodutööd ära, vaheajaks otseselt midagi teha ei jäänud, ehkki uued tööd juba paistavad ja üks on juba kättegi antud, aga selle tähtaeg on 28 aprill, nii et esialgu aega on.
Üldises plaanis.... Noh, ma ei ole apsaluutselt mitte midagi sotsiaalset ega selles suhtes märkimisväärset teinud. Töö ja kool ja kodutöölohed on mu aja kõik ära võtnud. See on kusjuures täiesti uskumatu, aga ma ei ole Evelyga vähemalt kuu aega küll kokku saanud, kui mitte kaks. Sest meie graafikud ei klapi üldse. :D Aga järgmisel nädalal on lootust tasa teha.
Koduaias





Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar