laupäev, 18. aprill 2009

Väikene näpuharjutus

Peale seda, kui ma olin kerge elegantsiga koristanud ära vannitoa (mida ma teen umbes korra nelja kuu jooksul ja mida teised siin majas kunagi ei tee), tundusid mulle kraanikausi äärel vedelevad seebitükid suuremat sorti silmailurikkujatena. Nii ma siis tuhnisin oma plekist käsitöökarbis, leidsin soovitud heegelnõela, lõikusin köögist leitud sinise hindussiputka kilekoti spiraaliks ning 15 minutiga sai uus vannitoaelement valmis. Öko pealekauba. :D

Ja see värviline kilekottidest karbike on minu usniate sõrmede tulemus juba paari kuu tagusest ajast. Vannitoas igate mõnus, soovitan!


2 kommentaari:

pata-pata mama ütles ...

Sain siit inspiratsiooni ja otsustasin endale ka yhe sellise seebialuse heegeldada :) Arvestades seda, et ma viimati vist kasutasin heegeln6ela p6hikooli k2sit33tunnis siis tuli p2ris hea v2lja :P
Aga jah, ma millalgi mingilt 3kolehelt isegi lugesin sellise plastikust heegeldamise kohta aga vahepeal unustasin 2ra ja nyyd Sa tuletasid j2lle meelde, niiet ait2h :)

Smaragd ütles ...

Ole lahke! :D Kusjuures Tikker ka rääkis, et tal tekkis heelgedamise isu (ja ma tean Tikrit ikka väga pikka ega ja käsitöövahendeid ei ole ma tema vahetuses läheduses kunagi näinud. :D)