Mul siiber joomisest ja pissimisest, ma enam ei jaksa. Mul on jätkuvalt sama sitt olla (ehkki enesetunde järgi on eilse õhtuga võrreldes palavikku vähem või ehk üldse mitte) ja peas hakkavad moodustama igasugused jubemõtted.
Tegelt tahtsin ma ära mainida loo iroonia, et neljapäeva hommikul käisin ma perearsti juures. Ja neljapäeva õhtul tekkisid sümptomid.
Mul on sitaauguni ja siiber ja üleüldse. Miks mul ei võiks vahelduseks rahu majas olla ja mitte midagi viga olla?
Ja homme pean tööle minema. Tore. Nad küsisid seda k i n d l a t sõna kell 2 päeval, eks, ja ma kahtlesin, kuid vastasin jah. Ja nüüd mõtlen küll, et parema meelega oleks kodus.
Haigeks olemine avaldab mulle definately halba mõju.
Tegelt tahtsin ma ära mainida loo iroonia, et neljapäeva hommikul käisin ma perearsti juures. Ja neljapäeva õhtul tekkisid sümptomid.
Mul on sitaauguni ja siiber ja üleüldse. Miks mul ei võiks vahelduseks rahu majas olla ja mitte midagi viga olla?
Ja homme pean tööle minema. Tore. Nad küsisid seda k i n d l a t sõna kell 2 päeval, eks, ja ma kahtlesin, kuid vastasin jah. Ja nüüd mõtlen küll, et parema meelega oleks kodus.
Haigeks olemine avaldab mulle definately halba mõju.
2 kommentaari:
Hoian pöialt, et paranemine kiiremas korras aset leiaks!!
Ja ääääge pilt Sul siin:) Ääremailt linna särasse sattunud. Igatsen teid kolme!
x
Vanarahvas ravis põiepõletikku nii, et keetsid kartulid koorega ning pärast istuti selle kuuma/sooja keeduvee kohal. Pidi päris hästi aitama
Postita kommentaar