kolmapäev, 22. oktoober 2008

Midagi meeldivat

Eile peale tööd ruttasin toidupoodi, koju ja seejärel Angelisse, et Evelyga sellesse samasse võrratusse Hispaania restosse minna. See on sealsamas meie Türgi pubi lähedal, aga me ikka otsustasime, et sealpakutavate põhiroogade maitseelamus jätab meid, kaugeid põhjamaalasi, kuidagi eriti külmaks (magustoidud on seal selle-eest jubehead) ning otsustasime seekord selle Hispaania pubi-resto-koha kasuks. Oh jumal, kui oivalisi toite on võimalik teha. Lihtne - punane paprika täidetud aedviljade ja sibulaga ning kaetud juustuga ja maitseelamus on super. Magustoiduks oli pisut kuivavõitu tiramisu, mis sellegipoolest hüva maitses ning chocolate ball, mis osutuks piimashokolaadiga kaetud shokolaadijäätisemunaks. Kõige selle ja veel kuuma kakao ja punase majaveini taustal sai ära räägitud seksist ja meestest ja naistest ja seedrist ja hobustest ja sõbrannadest ja meikapist ja peenardest ja kudumisest ja muust sellisest. Väga meeldiv õhtu oli.

Täna oli trenn, selle kursuse teine tund. Üllatuslikult olid kõik näod kohal, kes ka eelmine kord. Tavaliselt tulevad ja lähevad nii, kuidas jumal juhatab.

Ahjaa, esmaspäeva õhtul töölt väsinuna koju loivates jäi mulle maja ees peaaegu et vahele Jamaika, kes oli mulle tuppa just karbi ackee and saltfiish'i viinud ja kelle ideena oleks see pidanud mulle üllatuseks olema. Mulle oli hoopis paremaks üllatuseks see, et ma teda seal nägin, muahahaa. :)

Muidu on tänane vaba päev möödunud üsna väga kenaste, välja arvatud see koht, kus mul matemaatikast siiber sai ja ma kaustiku toa teise otsa lennutasin. Mille peale Jamaika irvitas, selle üles korjas ja uuesti seletama hakkas. Protsendiarvutamine ei tule üldse meelde, noh. Jah, ma tean, et see on lihtne, irw - kõik asjad on lihtsad, kui sa neid oskad. :D

Aga jah, kell saab kümme ja silmake hakkab aga looja minema...

Kommentaare ei ole: