Kõigi netist leitud sümptomite kohaselt on mul põiepõletik. Esimest korda elus, muideks. Tööl hakkas mingi hetk jube põiekas, eks, ja jumala tükk aega ja ma mõtlesin,et vot kui nüüd kemmerg kätte antasse, tuleb nagu Thames üle kallaste. Tuli nagu aiaäärne oja. Minu üllatuseks. Siis hakkas valus ja torkima ja Thamesi üleujutuse tunne oli kogu aeg. Koju jõudes oli juhe juba koos - katsu ise olla kogu aeg sellise tundega, et sul tuleb püksi, sest häda on nii suur ja tegelt tuleb umbes kaks tilka. Mõtlesin, et noh, teeme üks kummelitee, kui kõju jõuame. Tegime ja surfasime netis nind Eesti netikirjanduse põhjal tuvastasin ma siis endal põiepõletiku. Ma küll ei kujuta ette, kust või kuidas ma selle saada võiksin. Külmetanud ma ei ole - käin juba nädalaid ainult mantli ja saabastega, ja teisedki levimisviisid tundusid ebatõenäolised. Jamaikale häda kurtes üritas ta mulle väita, et põiepõletik is a standard - et nii tavaline haigus, et kõikidel on ja kogu aeg. Millele mina vastasin, et haigeks olemine e i o l e s t a n d a r d. Millele järgnevalt ta ei tahtnud enam teemat arendada, sest ta on seda piisavalt lahanud. :D
Igatahes, tööl tõotab tulla kiire nädalavahetus. Ema siinkäigust tahan pikemalt kirjutada ja koos piltidega. =)
Kuivõrd ma olen joonud ära kaks s u u r t tassi kummeliteed, ei ole mõtet kohe voodisse minna - nagunii hakkab üks pelleriralli, hkhmm. Aga seda teravat valu ja hullu häda tunnet on leevendanud küll - enam ei aja lolliks. Loodame, et homme ka okei on.
Head und! Ja aitähh tänase päeva eest =) (Noh, vahel võib ju niisamagi hää meel olla, et hing sees on)
Igatahes, tööl tõotab tulla kiire nädalavahetus. Ema siinkäigust tahan pikemalt kirjutada ja koos piltidega. =)
Kuivõrd ma olen joonud ära kaks s u u r t tassi kummeliteed, ei ole mõtet kohe voodisse minna - nagunii hakkab üks pelleriralli, hkhmm. Aga seda teravat valu ja hullu häda tunnet on leevendanud küll - enam ei aja lolliks. Loodame, et homme ka okei on.
Head und! Ja aitähh tänase päeva eest =) (Noh, vahel võib ju niisamagi hää meel olla, et hing sees on)
4 kommentaari:
tuleb juua jõhvikamahla ja leesikateed. ja palju. kuidas leesikas inglise keeles on, ma ei tea, a ldn on uve ursi ehk karu kõrvad:)
Drink some bearberry tea;)
Loodan, et aitab kiiresti!
kall'
Ahsoo, bearberry, okei... Ema soovitas veel ka raudrohuvanni alakehale :D
Sealsetes apteekides üht jubehästi aitavat rohtu müüdi. Cymalon või midagi sellist oli nimeks äkki.
Postita kommentaar