... mil see Põhja-Londoni pipi tööle helistab ja teatab, et tema igatahes ei kavatse täna ametikohuseid täitma minna. Ehk siis, et tema põiepõletik ja palavik ei ole oluliselt paranenud. Leesikateed ma ei kujuta ette, kust osta saab - netis tuhnisin, üheski poe nimekirjas ei ole (seevastu on külluses teesid Hiinast, Indiast, Aafrikast, Egiptusest, Jaapanist jne). Jõhvikamahla eile õhtul toodi nii lahkesti. N a t u k e parem justkui oleks, aga eile tegi mingi üliropp päev tööl ikka ära. Palavik pani lakke ja täielik kututõmm, noh. Ja siis ma otsustasingi, et why the fuck peaksin ma ennast selle hotelli pärast tapma. Täna hommikul nii kui ärkasin, nii torkasin. Sõna otseses mõttes. Torkasin heegelnõela. :D Ja lõpetasin Daisy vannitoamati ka ära.

See on esimene, Liisi ja Erkini oma.
Teine, Daisy oma.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar