* Vähemalt kolm-neli päeva on köögis pesumasina peal seisnud kellegi hunnik masinast läbi käinud, aga mitte kuivama pandud riided. Mis juhtub, kui jätta hunnik märgi riideid seisma? Haisema hakkavad.
* Mingi kaks päeva on kellegi pestud pesu pesumasinas hänginud, kuniks ma selle sealt täna hommikul välja võtsin ja selle kergelt haisva riidekuhja otsa panin.
* Pesujutud jätkuvad. Mis juhtub, kui kellegi teise pesu on nädal aega aias pesunööril rippunud? Sina pead selle sealt kokku korjama, kui tahad oma pesu kuivama panna.
* Teoreetiliselt peaks kõik majaelanikud köögi prügikasti tühjendama, kuivõrd kõik ju kasutavad seda. Praktiliselt olen mina siiani olnud ainuke, kes selliste labasustega, nagu prügikasti tühjendamine, tegelenud on. Mis juhtub, kui Iiris ei tühjenda prügikasti? Prügikast ajab üle ja asjad vedelevad prügikasti ümber maas. Aga ei, Iiris ei vii veel seda prügi välja. Võibolla homme, enne kui ema tuleb, sest jubekole oleks talle näidata, mismoodi ma elan. Aga peale minu elab siin majas veel 4 inimest!
* Kui majja kolib uus naaber, siis kindlasti on ta mingi veidrik. Näiteks kolis ungarlanna tuppa mingi jorss, juba 2 päeva tagasi, aga keda ma pole kordagi näinud ja kes oma toast siis välja ei tule, kui keegi liikvel on.
* Keegi teine peale minu ei tundu ka puhtaid nõusid hindavat. Ma ei pese põhimõtteliselt teiste asju, isegi kui kraanikausis oleks meetrikõrgune kuhi potte-panne. Aga mingil nõiaväel on kraanikausis ALATI vähemalt paar lusikat ja nuga.
* Ükski inimene ei keera vannitoas kraane korralikult kinni. Vesi jookseb iga jumala kord, kui keegi teine peale minu seal käib. Mis juhtub? Iiris ärkab hommikul kell 8 üles, kuuleb veesolinat, kops läheb üle maksa ja paneb hommikul vara vannitoa seinale kraanikausi kohale sildi - please close the taps properly!
* Ühiskasutatavad alad on meie kõige mure ehk siis kellegi teise mure. Vannituba ja koridor saavad puhta ilme vaid siis, kui keegi kolib välja ning haldaja uue näo otsides ja maja reklaamides need ära küürib.
Igatahes. Eile töötl koju kakerdades, peaaegu juba kodu juures, peatasid mind kaks tütarlast ja küsisid, kas mul on üks salvrätt, palun. Mul oli küll üks salvrätt :D Kuidagi armas, eks.
Trenn oli veider... Ma ei teagi, mis saama hakkab. Võibolla on minu pidu seal putkas varsti läbi. Juhataja oli eile nii imelik.
Olen natuke koristanud, ühe masinatäie pesu pesema pannud, teine ootab voodinurgal. Kulmud kitkusin ära, sahtli ja riideriiuli tegin korda. Nüüd lähev söön kohevarsti hommikust ja siis panen loodetavasti ilgelt köbe uue masina tööle ja siis peale seda lähen juba Tikriga kondama. Oxford Streetile, hõkk... Aga mul on hea nimekiri seekord ostmiseks:
hambapasta
peenike vöö
voodilina
fotokakott
kohvi
Ahjaa, tahtsin seda tegelikult juba eile mainida. Sa Liisu, raisk, saad kolakat järgmine kord, kui näeme! See on puhtalt sinu ja sinu ärasõnumise süü, et minu hommikumantlist sai kõigepealt hommikusöögimantel ja nüüd vist juba hommikusöögisõjamantel. Kui alguses piirdus asi sellega, et mul õnnestus iga jumala kord värskelt pestud hommikumantli peale mingi toit plökerdada, siis nüüd on asi võtnud uue tasandi. Mastaapsema. Nimelt maadlesime siin Jamaikaga ja siis ta keeras ming (kogemata) pooltäis kebabikarpi külili. Kes ei tea, siis kebabikarp sisaldab friikaid, rohkelt kanaliha, salatit ja kõige otsas ohtralt küüslaugu ja tshillikastet. Ja saaga jätkub halva karma kandumisega. Minu uus must läikiv roosade kantidega seksikas La Senza hommikumantlike võib nüüd siis kanda nime õhtusöögimantel. Sest kuniks minu hommikusöögisõjamantel pesumasinat ootas, pidin ma ju millegagi ringi kärutama. Kärutasin selle eile õhtul kööki õhturöstsaia lõhega tegema. Kõrvale rüüpasin Actimeli. Vähemalt plaanisin rüübata. Tegelikkuses ma rüüpamiseni ei jõudnud, küll aga jõudsin ma selle oma uue musta läikiva roosade kantidega seksika La Senza hommikumantlikese peale kallata. Ausalt öeldes hakkasin naerma, irvitasin mõnuga omaette õhtuses köögis.
Nii et Liisu, hoia alt!
Igatahes, hommikusöögile =)
EDIT: Aga teate, loodrid ja päevavargad, väljas on juba liiga külm, et teesärgi väel pesu kuivama panna. Sõrmed on jääs. Aga vähemasti on mul superilus must klassikaline põlvini mantel, printsesslõikega, TKMaxxist. Nii et linna peale litutama minnes on vähemasti soe. =)
* Mingi kaks päeva on kellegi pestud pesu pesumasinas hänginud, kuniks ma selle sealt täna hommikul välja võtsin ja selle kergelt haisva riidekuhja otsa panin.
* Pesujutud jätkuvad. Mis juhtub, kui kellegi teise pesu on nädal aega aias pesunööril rippunud? Sina pead selle sealt kokku korjama, kui tahad oma pesu kuivama panna.
* Teoreetiliselt peaks kõik majaelanikud köögi prügikasti tühjendama, kuivõrd kõik ju kasutavad seda. Praktiliselt olen mina siiani olnud ainuke, kes selliste labasustega, nagu prügikasti tühjendamine, tegelenud on. Mis juhtub, kui Iiris ei tühjenda prügikasti? Prügikast ajab üle ja asjad vedelevad prügikasti ümber maas. Aga ei, Iiris ei vii veel seda prügi välja. Võibolla homme, enne kui ema tuleb, sest jubekole oleks talle näidata, mismoodi ma elan. Aga peale minu elab siin majas veel 4 inimest!
* Kui majja kolib uus naaber, siis kindlasti on ta mingi veidrik. Näiteks kolis ungarlanna tuppa mingi jorss, juba 2 päeva tagasi, aga keda ma pole kordagi näinud ja kes oma toast siis välja ei tule, kui keegi liikvel on.
* Keegi teine peale minu ei tundu ka puhtaid nõusid hindavat. Ma ei pese põhimõtteliselt teiste asju, isegi kui kraanikausis oleks meetrikõrgune kuhi potte-panne. Aga mingil nõiaväel on kraanikausis ALATI vähemalt paar lusikat ja nuga.
* Ükski inimene ei keera vannitoas kraane korralikult kinni. Vesi jookseb iga jumala kord, kui keegi teine peale minu seal käib. Mis juhtub? Iiris ärkab hommikul kell 8 üles, kuuleb veesolinat, kops läheb üle maksa ja paneb hommikul vara vannitoa seinale kraanikausi kohale sildi - please close the taps properly!
* Ühiskasutatavad alad on meie kõige mure ehk siis kellegi teise mure. Vannituba ja koridor saavad puhta ilme vaid siis, kui keegi kolib välja ning haldaja uue näo otsides ja maja reklaamides need ära küürib.
Igatahes. Eile töötl koju kakerdades, peaaegu juba kodu juures, peatasid mind kaks tütarlast ja küsisid, kas mul on üks salvrätt, palun. Mul oli küll üks salvrätt :D Kuidagi armas, eks.
Trenn oli veider... Ma ei teagi, mis saama hakkab. Võibolla on minu pidu seal putkas varsti läbi. Juhataja oli eile nii imelik.
Olen natuke koristanud, ühe masinatäie pesu pesema pannud, teine ootab voodinurgal. Kulmud kitkusin ära, sahtli ja riideriiuli tegin korda. Nüüd lähev söön kohevarsti hommikust ja siis panen loodetavasti ilgelt köbe uue masina tööle ja siis peale seda lähen juba Tikriga kondama. Oxford Streetile, hõkk... Aga mul on hea nimekiri seekord ostmiseks:
hambapasta
peenike vöö
voodilina
fotokakott
kohvi
Ahjaa, tahtsin seda tegelikult juba eile mainida. Sa Liisu, raisk, saad kolakat järgmine kord, kui näeme! See on puhtalt sinu ja sinu ärasõnumise süü, et minu hommikumantlist sai kõigepealt hommikusöögimantel ja nüüd vist juba hommikusöögisõjamantel. Kui alguses piirdus asi sellega, et mul õnnestus iga jumala kord värskelt pestud hommikumantli peale mingi toit plökerdada, siis nüüd on asi võtnud uue tasandi. Mastaapsema. Nimelt maadlesime siin Jamaikaga ja siis ta keeras ming (kogemata) pooltäis kebabikarpi külili. Kes ei tea, siis kebabikarp sisaldab friikaid, rohkelt kanaliha, salatit ja kõige otsas ohtralt küüslaugu ja tshillikastet. Ja saaga jätkub halva karma kandumisega. Minu uus must läikiv roosade kantidega seksikas La Senza hommikumantlike võib nüüd siis kanda nime õhtusöögimantel. Sest kuniks minu hommikusöögisõjamantel pesumasinat ootas, pidin ma ju millegagi ringi kärutama. Kärutasin selle eile õhtul kööki õhturöstsaia lõhega tegema. Kõrvale rüüpasin Actimeli. Vähemalt plaanisin rüübata. Tegelikkuses ma rüüpamiseni ei jõudnud, küll aga jõudsin ma selle oma uue musta läikiva roosade kantidega seksika La Senza hommikumantlikese peale kallata. Ausalt öeldes hakkasin naerma, irvitasin mõnuga omaette õhtuses köögis.
Nii et Liisu, hoia alt!
Igatahes, hommikusöögile =)
EDIT: Aga teate, loodrid ja päevavargad, väljas on juba liiga külm, et teesärgi väel pesu kuivama panna. Sõrmed on jääs. Aga vähemasti on mul superilus must klassikaline põlvini mantel, printsesslõikega, TKMaxxist. Nii et linna peale litutama minnes on vähemasti soe. =)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar