Mul on vaba p2ev. Tsillin suurestoas arvuti taga, muusikakeskusest yyrgab dancehalli, lobisesin just emaga tunnikese ning eilse shoppamise tulemusel oli mul ilgelt hea ja rikkalik hommikus88k. Muidugi selleks, et telefonikaarti emale helistamiseks ning kohvi hommikus88gi k6rvale saada, pidin ma ennast pidzaamast 2ratuskella kisamise peale v2lja ajama (sest emale saab ainult kindlatel kellaaegade helistada) ning ymbernurga asuvasse putkasse kakerdama. Sellest t6usin-just-voodist soengust, meikimata ja padjastest silmadest ei lasknud ma ennast absoluutselt h2irida, kui yle hoovi komberdasin.
.
Igatahes.
.
Eile valisime Rochelle'iga esimese loo 2ra. R22kisin hotelli mingi yritustekorraldajaga ja mina ja Rochelle esineme j6ulude paiku meie hotellis. =) Ja loo valisime siis tantsu koreografeerimiseks. Loo valimine v6ttis nagu ikka sitaks aega, tundide kaupa (ilma liialdamata) kuulasime lugusid, kirtsutasime nina, proovisime tribalit ja floorworki ja selle k6ige vahele mahtus veel lugusid tolmuimejatega klubimeestest, suhetest, Rochelle'i pyydlikku eesti keele 6ppimist (Tere, minu nimi on Rochelle. Mis sinu nimi on? Ja eriliseks lemmikuks osutus s6na 'suhkur') ja suures koguses puuvilju. K6ik sai alguse sellest, et mul oli vaja poodi minna, et 6htus88giks n2nni kokku osta. Ja enne kui asi j6udis ylalloetletud asjandeni, oli aega teha yks sigamaitsev 6htus88k. Olen yldse kuidagi tervislik olnud siiakolimisest saati, kogu aeg sooja syya teinud korralikult ja v2rki. Ahjah, nii 2ra mainimise m6ttes, et Rochelle ei tee syya (ei oska teha st), tema on minu assistent, nagu Tikker Brixtonis oli. =D A la peseb n6udis ja avab pakke jms. Ja noh, sujuvalt peale k88gikoristamist istusime minu toas, kus roosat valgust andis lambi ymber seotud topp (sest mul on ilma kuplita laelamp ning v2ikest lampi ei ole ja mingit gestaapot ei viitsi ka kogu aeg taluda) ja disainisime tantsukostyyme ja kuulasime lugusid ja arutlesime niisama.
.
Ja nii j6udsin ma t2nasesse p2eva. Peaksin minema Camdenisse kohalikule Liinale synnip2evakinki ostma, aga yldse ei taha kodust 2ra minna. M6nus on olla kodus! =D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar