neljapäev, 20. september 2007

.

Ma ei saa aru, miks m6ned inimesed m6ningatest asjadest yle ei saa ning miks m6ned teised inimesed saadavad sulle smsi sisuga 'Can i invite myself to your place this weekend?', eriti kui nendel teistel inimestel on kodus naine olemas. Ja miks nad tahavad sind ainult siis, kui sa nendega kylm oled?

2 kommentaari:

sapphic ütles ...

kle ausalt. kui sa oma telefonile mitte kunagi ei vasta, siis viska ta minema. ma olen eelmise n2dala jooksul pidanud kuulama su voice maili palju rohkem kuima sind terve elu jooksul kuuland olen. v2kk. ja t2iestit2iest ebaaus.
ps. sa liht meelitad neid.. noh.. troppe ligi, m2letad?
musimusi

Smaragd ütles ...

Kallis, helista mu UUELE numbrile (I) (k)